Menü

Téma

Nyelv

Doogee S200 Ultra 6
Doogee

Doogee S200 Ultra

  • Operációs rendszer Android 15
  • Kijelző 6.72 hüvelyk 1080x2400 pixel
  • Akkumulátor 11000 mAh Si/C Li-Ion
  • Teljesítmény 12GB RAM Dimensity 7400
  • Kamerák 100MP 2160p
  • Tárhely 1TB

Doogee S200 Ultra specifikációk

Általános

Gyártó
Doogee
Modell
S200 Ultra
Bejelentés
2025. Szeptember 01, Hétfő
Piacra kerülés
2025. Október 01, Szerda
Állapot
Kapható
Árak
€550

Kialakítás

Magasság
179.5 mm (7.07 hüvelyk)
Szélesség
82.5 mm (3.25 hüvelyk)
Vastagság
19.1 mm (0.75 hüvelyk)
Tömeg
383 g (13.51 oz)
Színek
Fekete, Zöld, Sárga
Védettség
Por- és vízálló (ellenáll a nagy nyomású vízsugárnak; 2 m mélységig merülhet 24 órán keresztül)
Hivatalos minősítés
IP68, IP69K
Dizájn extrák
Másodlagos kijelző a hátlapon

Kijelző

Kijelző típusa
IPS LCD
Kijelző mérete
6.72 hüvelyk
Felbontás
1080 × 2400 pixel
Képfrissítési ráta
120 Hz
Képarány
20:9
Pixelsűrűség
392 ppi
Kijelző/előlap arány
≈ 73.6%
Kijelzővédelem
Corning Gorilla Glass üveg, Megfelel a MIL-STD-810H szabványnak
Érintőkijelző
Igen
Kijelző extrák
Kapacitív érintőkijelző
Multitouch kijelző

Hardver

Chipkészlet
Mediatek Dimensity 7400
CPU-magok
8
Gyártástechnológia
4 nm
Max. órajel
2600 MHz
Architektúra
64-bit
Mikroarchitektúra
4x 2.6 GHz – Cortex-A78
4x 2.0 GHz – Cortex-A55
Memóriatípus
LPDDR5
Grafikus vezérlő
ARM Mali-G615 MC2
RAM
12GB
Tárhely
1TB
Változatok
1TB 12GB RAM
Bővíthető tárhely
Igen
Kártyafoglalat
microSDXC

Szoftver

Operációs rendszer
Android 15 (Vanilla Ice Cream)

Hátlapi kamera

Kameratámogatás
Igen
Három kamerás
100 MP, ƒ/1.8 ( Széles látószög ), 1/1.8" Szenzorméret
PDAF

20 MP, ƒ/1.8 ( Éjjellátó )
Infravörös éjjellátó fény

2 MP ( Makró )
Beépített vaku
Igen
Vaku típusa
Két LED-es vaku
Extrák
Magas dinamikatartomány (HDR)
Panoráma
Videó
Igen
Videófelbontás
2160p @ 30 fps
1080p @ 30 fps
Videós extrák
Gyro-EIS

Előlapi kamera

Kameratámogatás
Igen
Egy kamerás
32 MP, ƒ/2.2 ( Széles látószög ), 1/2.8" Szenzorméret
Videó
Igen
Videófelbontás
1080p @ 30 fps

Akkumulátor

Típus
Si/C Li-Ion
Kapacitás
11000 mAh
Vezetékes töltési teljesítmény
66 W
Extrák
Fordított vezetékes töltés

Hálózat

SIM-kártyák
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE támogatás
Igen
Adatátviteli sebesség
5G, LTE, HSPA
2G sávok
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G sávok
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G sávok
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz)
5G sávok
5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz)

Adatátvitel

Wi-Fi támogatás
Igen ( Wi-Fi 6 )
Wi-Fi szabványok
802.11/a/b/g/n/ac/ax
Wi-Fi extrák
Dual-band
Bluetooth támogatás
Igen, v5.4
USB-portok
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB csatlakozók
USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS)
GPS támogatás
Igen
GPS extrák
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS
NFC támogatás
Igen

Multimédia

Hangszóró
Igen
Fejhallgató-csatlakozó
Nem
FM-rádió
Igen

Extrák

Szenzorok
Gyorsulásmérő
Iránytű
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő

Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.

Doogee S200 Ultra fotók

Gyakran ismételt kérdések

Mennyibe kerül a Doogee S200 Ultra?

A Doogee S200 Ultra ára jelenleg €550, de idővel változhat.

Mikor jelent meg a Doogee S200 Ultra?

A Doogee S200 Ultra hivatalos megjelenési dátuma: 2025. Október 01, Szerda.

Kapható a Doogee S200 Ultra boltokban?

Igen, a Doogee S200 Ultra hivatalosan forgalomban van.

Mennyi a Doogee S200 Ultra tömege?

A Doogee S200 Ultra tömege körülbelül 383 gramm.

Mekkora a Doogee S200 Ultra kijelzője?

A Doogee S200 Ultra kijelzője 6.72 hüvelykes.

Támogatja a Doogee S200 Ultra az 5G hálózatokat?

Igen, a Doogee S200 Ultra támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n3, n7, n8, n28, n38, n41, n77, n78, n79.

Hány kamera van a Doogee S200 Ultra-on?

A Doogee S200 Ultra hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.