Menü

Téma

Nyelv

Huawei Mate X8 3
Huawei

Huawei Mate X8

  • Operációs rendszer — 7.0 (Kína)
  • Kijelző 8.15 hüvelyk 2210x2416 pixel
  • Akkumulátor 6000 mAh
  • Teljesítmény 12-20GB RAM Kirin 9050 Pro
  • Kamerák 50MP 2160p
  • Tárhely 256GB-1TB UFS 4.0

Huawei Mate X8 specifikációk

Általános

Gyártó
Huawei
Modell
Mate X8
Állapot
Pletykált

Kialakítás

Felhasznált anyagok
Hátlap: nejlonszál vagy szilikon polimer (ökobőr)
Keret: Alumínium
Elöl: Üveg
Színek
Fekete, Kék, Lila, Piros, Fehér
Védettség
Por- és vízálló (ellenáll a nagy nyomású vízsugárnak; 2 m mélységig merülhet 30 percig)
Hivatalos minősítés
IP58, IP59

Kijelző

Kijelző típusa
Összecsukható LTPO OLED, LTPO OLED
Kijelző mérete
8.15 hüvelyk
Felbontás
2210 × 2416 pixel
Képfrissítési ráta
120 Hz
Pixelsűrűség
402 ppi
Kijelző/előlap arány
≈ 94.4%
Csúcsfényerő
2500 cd/m²
Kijelzővédelem
Repülőgépipari minőségű alumínium, Huawei Kunlun üveg 2, Adatvédelmi kijelző (opcionális)
Érintőkijelző
Igen
Keret nélküli kijelző
Igen
Kijelző extrák
1440Hz PWM Dimming
1 milliárd szín
Kapacitív érintőkijelző
HDR
HDR Vivid
Multitouch kijelző

Hardver

Chipkészlet
HiSilicon Kirin 9050 Pro
CPU-magok
9
Max. órajel
3.1 GHz
Architektúra
64-bit
Mikroarchitektúra
1x 3.1 GHz – LinxiCore Prime
2x – LinxiCore Performance
4x – LinxiCore Efficiency
2x – LinxiCore Lightweight
Memóriatípus
LPDDR5X
Grafikus vezérlő
HiSilicon Maleoon
RAM
12GB, 16GB, 20GB
Tárhely
256GB, 512GB, 1TB
Tárhely típusa
UFS 4.0
Változatok
256GB 12GB RAM
512GB 12GB RAM
512GB 16GB RAM
1TB 16GB RAM
1TB 20GB RAM
Bővíthető tárhely
Nem

Szoftver

Felhasználói felület
HarmonyOS 7.0 (Kína)

Hátlapi kamera

Kameratámogatás
Igen
Három kamerás
50 MP, 24 mm ( Széles látószög ), 1/1.28" Szenzorméret
Optikai képstabilizálás (OIS)
PDAF

50 MP, ƒ/2.2, 81 mm ( Periszkópos teleobjektív ), x3.5 Optikai zoom
Optikai képstabilizálás (OIS)
PDAF

40 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultraszéles )
PDAF
Beépített vaku
Igen
Vaku típusa
LED vaku
Extrák
Színspektrum-érzékelő
Magas dinamikatartomány (HDR)
Autofókusz (AF)
Panoráma
Videó
Igen
Videófelbontás
1080p @ 30/960 fps
2160p @ 30 fps
Videós extrák
Gyro-EIS, HDR, HDR Vivid, Optikai képstabilizálás (OIS)

Előlapi kamera

Kameratámogatás
Igen
Két kamerás
8 MP, ƒ/2.2 ( Széles látószög )
8 MP, ƒ/2.4 ( Széles látószög )
Extrák
Magas dinamikatartomány (HDR)
Panoráma

Akkumulátor

Kapacitás
6000 mAh
Vezetékes töltési teljesítmény
66 W
Vezeték nélküli töltés támogatása
Igen
Vezeték nélküli töltési teljesítmény
50 W
Extrák
Fordított vezetékes töltés
Fordított vezeték nélküli töltés

Hálózat

SIM-kártyák
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM)
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE támogatás
Igen
Adatátviteli sebesség
5G (China only), LTE, HSPA
2G sávok
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
CDMA: 800 MHz
3G sávok
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz
4G sávok
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G sávok
5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Adatátvitel

Wi-Fi támogatás
Igen ( Wi-Fi 7 )
Wi-Fi szabványok
802.11/a/b/g/n/ac/ax/be
Wi-Fi extrák
Dual-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth támogatás
Igen, v6.0
USB-portok
USB Type-C 3.1
USB On-The-Go
DisplayPort 1.2
USB csatlakozók
USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS)
GPS támogatás
Igen
GPS extrák
BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS (L1), GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS (L1 & L5)
NFC támogatás
Igen

Multimédia

Hangszóró
Igen
Fejhallgató-csatlakozó
Nem
Hangformátumok
Sztereó hangszórók
FM-rádió
Nem

Extrák

Szenzorok
Gyorsulásmérő
Barométer
Iránytű
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő
Különleges funkciók
BDS műholdas üzenetküldés (csak Kína)

Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.

Huawei Mate X8 fotók

Gyakran ismételt kérdések

Kapható a Huawei Mate X8 boltokban?

Nem, a Huawei Mate X8 még nem került piacra.

Mekkora a Huawei Mate X8 kijelzője?

A Huawei Mate X8 kijelzője 8.15 hüvelykes.

Támogatja a Huawei Mate X8 az 5G hálózatokat?

Igen, a Huawei Mate X8 támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2.

Hány kamera van a Huawei Mate X8-on?

A Huawei Mate X8 hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Két kamerás szolgál szelfikhez.