Lava Shark 2
Lava Shark 2 specifikációk
Általános
| Gyártó | Lava |
| Modell | Shark 2 |
| Bejelentés | 2026. Május 26, Kedd |
| Piacra kerülés | 2026. Június 10, Szerda |
| Állapot | Hamarosan |
| Árak | €110 |
Kialakítás
| Magasság | 165.9 mm (6.53 hüvelyk) |
| Szélesség | 76.8 mm (3.02 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.8 mm (0.35 hüvelyk) |
| Tömeg | 210 g (7.41 oz) |
| Színek | Fekete, Fehér |
| Védettség | Teljesen porálló és vízálló (vízcseppek ellen) |
| Hivatalos minősítés | IP64 |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.75 hüvelyk |
| Felbontás | 720 × 1612 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 262 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 85.9% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőkijelző Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Unisoc T8200 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2300 MHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.3 GHz – Cortex-A76 6x 2.1 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G57 MC2 @850MHz |
| RAM | 4GB |
| Tárhely | 64GB |
| Tárhely típusa | UFS 2.2 |
| Változatok | 64GB 4GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 13 MP |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 5 MP |
| Videó | Igen |
Akkumulátor
| Kapacitás | 6000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/b/g/n/ac |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.0 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GLONASS, GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Közelségérzékelő Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Lava Shark 2 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Lava Shark 2?
A Lava Shark 2 ára jelenleg €110, de idővel változhat.
-
Mikor várható a Lava Shark 2 megjelenése?
A Lava Shark 2 várható megjelenése: 2026. Június 10, Szerda.
-
Kapható a Lava Shark 2 boltokban?
Nem, a Lava Shark 2 még nem került piacra.
-
Mennyi a Lava Shark 2 tömege?
A Lava Shark 2 tömege körülbelül 210 gramm.
-
Mekkora a Lava Shark 2 kijelzője?
A Lava Shark 2 kijelzője 6.75 hüvelykes.
-
Támogatja a Lava Shark 2 az 5G hálózatokat?
Igen, a Lava Shark 2 támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2.
-
Hány kamera van a Lava Shark 2-on?
A Lava Shark 2 hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.