Menü

Téma

Nyelv

Nokia 110 (2023) 6
Nokia

Nokia 110 (2023)

  • Operációs rendszer —
  • Kijelző 1.8 hüvelyk 120x160 pixel
  • Akkumulátor 1000 mAh Li-Ion
  • Teljesítmény —
  • Kamerák 0.08MP
  • Tárhely —

Nokia 110 (2023) specifikációk

Általános

Gyártó
Nokia
Modell
110 (2023)
Bejelentés
2023. Május 18, Csütörtök
Piacra kerülés
2023. Június 01, Csütörtök
Állapot
Kapható
Árak
€50

Kialakítás

Magasság
115.1 mm (4.53 hüvelyk)
Szélesség
49.4 mm (1.94 hüvelyk)
Vastagság
14.5 mm (0.57 hüvelyk)
Tömeg
79 g (2.79 oz)
Színek
Faszén, Felhős kék
Védettség
Vízálló (fröccsenő víz ellen)

Kijelző

Kijelző típusa
TFT LCD
Kijelző mérete
1.8 hüvelyk
Felbontás
120 × 160 pixel
Képarány
4:3
Pixelsűrűség
111 ppi
Kijelző/előlap arány
≈ 17.6%
Érintőkijelző
Nem
Keret nélküli kijelző
Nem
Kijelző extrák
65K szín

Hardver

Bővíthető tárhely
Igen
Kártyafoglalat
microSDHC

Hátlapi kamera

Kameratámogatás
Igen
Egy kamerás
0.08 MP

Előlapi kamera

Kameratámogatás
Nem

Akkumulátor

Típus
Li-Ion
Kapacitás
1000 mAh

Hálózat

SIM-kártyák
Dual SIM (Mini-SIM + Mini-SIM)
2G sávok
GSM: 900 / 1800 MHz

Adatátvitel

Wi-Fi támogatás
Nem
Bluetooth támogatás
Nem
USB-portok
Micro-USB 1.1
USB csatlakozók
USB töltés
GPS támogatás
Nem
NFC támogatás
Nem

Multimédia

Hangszóró
Igen
Fejhallgató-csatlakozó
Nem
FM-rádió
Igen

Extrák

Különleges funkciók
Beépített játékok
LED zseblámpa
MP3 lejátszó

Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.

Nokia 110 (2023) fotók

Gyakran ismételt kérdések

Mennyibe kerül a Nokia 110 (2023)?

A Nokia 110 (2023) ára jelenleg €50, de idővel változhat.

Mikor jelent meg a Nokia 110 (2023)?

A Nokia 110 (2023) hivatalos megjelenési dátuma: 2023. Június 01, Csütörtök.

Kapható a Nokia 110 (2023) boltokban?

Igen, a Nokia 110 (2023) hivatalosan forgalomban van.

Mennyi a Nokia 110 (2023) tömege?

A Nokia 110 (2023) tömege körülbelül 79 gramm.

Mekkora a Nokia 110 (2023) kijelzője?

A Nokia 110 (2023) kijelzője 1.8 hüvelykes.

Támogatja a Nokia 110 (2023) az 5G hálózatokat?

Nem, a Nokia 110 (2023) nem támogatja az 5G hálózatokat.

Hány kamera van a Nokia 110 (2023)-on?

A Nokia 110 (2023) hátlapján Egy kamerás van, elől nincs kamera.