Oppo Find X9s Pro
Oppo Find X9s Pro specifikációk
Általános
| Gyártó | Oppo |
| Modell | Find X9s Pro |
| Alternatív név | PME110 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2026. Április 21, Kedd |
| Piacra kerülés | 2026. Április 21, Kedd |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €750 |
Kialakítás
| Magasság | 150.5 mm (5.93 hüvelyk) |
| Szélesség | 71.7 mm (2.82 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.4 mm (0.33 hüvelyk) |
| Tömeg | 198 g (6.98 oz) |
| Színek | Zöld, Narancssárga, Titán, Fehér |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagynyomású vízsugaraknak; meríthető akár 1,5 m mélységig 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69 |
Kijelző
| Kijelző típusa | LTPO AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.32 hüvelyk |
| Felbontás | 1216 × 2640 pixel |
| Képfrissítési ráta | 144 Hz |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 460 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 90.7% |
| Csúcsfényerő | 1800 cd/m² |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín 3840Hz PWM Dimming Kapacitív érintőkijelző Dolby Vision HDR Vivid Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Dimensity 9500 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 3 nm |
| Max. órajel | 4.21 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Memóriatípus | LPDDR5X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 magos) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB, 1TB |
| Tárhely típusa | UFS 4.1 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | ColorOS 16 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 200 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Széles látószög ), 0.56 μm, 1/1.4" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 200 MP, ƒ/2.6, 65 mm ( Periszkópos teleobjektív ), x2.8 Optikai zoom, 1/1.56" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (régiónként eltérő) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultraszéles ) PDAF |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Multi-fókuszú LED vaku |
| Extrák | Színspektrum-érzékelő Hasselblad színkalibrálás Hasselblad Ultra HD Magas dinamikatartomány (HDR) Autofókusz (AF) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videós extrák | 3D LUT, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optikai képstabilizálás (OIS) |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 32 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Széles látószög ) |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion |
| Kapacitás | 7025 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 80 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 50 W |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v6.1 |
| USB-portok | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Ultrahangos ujjlenyomat-érzékelő a kijelző alatt |
| Különleges funkciók | Programozható tápegység (PPS) Univerzális Gyors Töltési Specifikáció (UFCS) USB Power Delivery |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Oppo Find X9s Pro fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Oppo Find X9s Pro?
A Oppo Find X9s Pro ára jelenleg €750, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Oppo Find X9s Pro?
A Oppo Find X9s Pro hivatalos megjelenési dátuma: 2026. Április 21, Kedd.
-
Kapható a Oppo Find X9s Pro boltokban?
Igen, a Oppo Find X9s Pro hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Oppo Find X9s Pro tömege?
A Oppo Find X9s Pro tömege körülbelül 198 gramm.
-
Mekkora a Oppo Find X9s Pro kijelzője?
A Oppo Find X9s Pro kijelzője 6.32 hüvelykes.
-
Támogatja a Oppo Find X9s Pro az 5G hálózatokat?
Igen, a Oppo Find X9s Pro támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79.
-
Hány kamera van a Oppo Find X9s Pro-on?
A Oppo Find X9s Pro hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.