Oppo K15 Pro
Oppo K15 Pro specifikációk
Általános
| Gyártó | Oppo |
| Modell | K15 Pro |
| Piacra kerülés | 2026. Április 01, Szerda |
| Állapot | Pletykált |
Kialakítás
| Vastagság | 8.3 mm (0.33 hüvelyk) |
| Tömeg | 197 g (6.95 oz) |
| Színek | Fekete, Szürke, Rózsaszín, Ezüst |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagynyomású vízsugaraknak; meríthető akár 1,5 m mélységig 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69 |
Kijelző
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.59 hüvelyk |
| Felbontás | 1280 × 2800 pixel |
| Képfrissítési ráta | 144 Hz |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 467 ppi |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Dimensity 8500 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 4 nm |
| Max. órajel | 3400 MHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Memóriatípus | LPDDR5X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G720 MP8 |
| RAM | 12GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB |
| Tárhely típusa | UFS 4.0 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | ColorOS 16 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 50 MP, ƒ/1.8, 27 mm ( Széles látószög ) PDAF 8 MP ( Ultraszéles ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 16 MP, ƒ/2.4, 22 mm ( Széles látószög ) |
| Videó | Igen |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion |
| Kapacitás | 7500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 80 W |
| Extrák | Közvetlen töltés Fordított vezetékes töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Giroszkóp Optikai kijelző alatti ujjlenyomat-érzékelő Közelségérzékelő |
| Különleges funkciók | Beépített hűtőventilátor Programozható tápegység (PPS) RGB LED fény a hátoldalon Univerzális Gyors Töltési Specifikáció (UFCS) USB Power Delivery |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Oppo K15 Pro fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mikor várható a Oppo K15 Pro megjelenése?
Pletykák szerint a Oppo K15 Pro 2026. Április 01, Szerda környékén debütál.
-
Kapható a Oppo K15 Pro boltokban?
Nem, a Oppo K15 Pro még nem került piacra.
-
Mennyi a Oppo K15 Pro tömege?
A Oppo K15 Pro tömege körülbelül 197 gramm.
-
Mekkora a Oppo K15 Pro kijelzője?
A Oppo K15 Pro kijelzője 6.59 hüvelykes.
-
Támogatja a Oppo K15 Pro az 5G hálózatokat?
Igen, a Oppo K15 Pro támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2.
-
Hány kamera van a Oppo K15 Pro-on?
A Oppo K15 Pro hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.