Oppo K15 Pro+
Oppo K15 Pro+ specifikációk
Általános
| Gyártó | Oppo |
| Modell | K15 Pro+ |
| Alternatív név | PMG110 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2026. Április 01, Szerda |
| Piacra kerülés | 2026. Április 03, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €460 |
Kialakítás
| Magasság | 162.4 mm (6.39 hüvelyk) |
| Szélesség | 77.5 mm (3.05 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.3 mm (0.33 hüvelyk) |
| Tömeg | 213 g (7.51 oz) |
| Felhasznált anyagok | Keret: Alumínium Elöl: Crystal Shield Glass |
| Színek | Szürke, Rózsaszín, Ezüst |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagynyomású vízsugaraknak; meríthető akár 1,5 m mélységig 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69 |
Kijelző
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.78 hüvelyk |
| Felbontás | 1272 × 2772 pixel |
| Képfrissítési ráta | 165 Hz |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 450 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 89.3% |
| Csúcsfényerő | 1800 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Crystal Shield üveg |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín Kapacitív érintőkijelző Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Dimensity 9500s |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 3 nm |
| Max. órajel | 3.73 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Memóriatípus | LPDDR5X |
| Grafikus vezérlő | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 12GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB |
| Tárhely típusa | UFS 4.1 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | ColorOS 16 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Széles látószög ) Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 116° ( Ultraszéles ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Színspektrum-érzékelő Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 16 MP, ƒ/2.4, 23 mm ( Széles látószög ) |
| Extrák | Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30/60 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion |
| Kapacitás | 8000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 100 W |
| Extrák | Közvetlen töltés Fordított vezetékes töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Ultrahangos ujjlenyomat-érzékelő a kijelző alatt |
| Különleges funkciók | Beépített hűtőventilátor Programozható tápegység (PPS) RGB LED fény a hátoldalon Univerzális Gyors Töltési Specifikáció (UFCS) USB Power Delivery |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Oppo K15 Pro+ fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Oppo K15 Pro+?
A Oppo K15 Pro+ ára jelenleg €460, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Oppo K15 Pro+?
A Oppo K15 Pro+ hivatalos megjelenési dátuma: 2026. Április 03, Péntek.
-
Kapható a Oppo K15 Pro+ boltokban?
Igen, a Oppo K15 Pro+ hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Oppo K15 Pro+ tömege?
A Oppo K15 Pro+ tömege körülbelül 213 gramm.
-
Mekkora a Oppo K15 Pro+ kijelzője?
A Oppo K15 Pro+ kijelzője 6.78 hüvelykes.
-
Támogatja a Oppo K15 Pro+ az 5G hálózatokat?
Igen, a Oppo K15 Pro+ támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Hány kamera van a Oppo K15 Pro+-on?
A Oppo K15 Pro+ hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.