Oppo Pad Air
Oppo Pad Air specifikációk
Általános
| Gyártó | Oppo |
| Modell | Pad Air |
| Alternatív név | OPD2102 (Nemzetközi) X21N2 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2022. Május 23, Hétfő |
| Piacra kerülés | 2022. Június 01, Szerda |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €300 |
Kialakítás
| Magasság | 245.1 mm (9.65 hüvelyk) |
| Szélesség | 154.8 mm (6.09 hüvelyk) |
| Vastagság | 6.9 mm (0.27 hüvelyk) |
| Tömeg | 440 g (15.52 oz) |
| Színek | Szürke, Ezüst |
| Dizájn extrák | Stylus támogatás |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 10.36 hüvelyk |
| Felbontás | 1200 × 2000 pixel |
| Képarány | 5:3 |
| Pixelsűrűség | 225 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 80.5% |
| Csúcsfényerő | 360 cd/m² |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 680 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2.4 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Tárhely | 64GB, 128GB |
| Tárhely típusa | UFS 2.2 |
| Változatok | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 12 (Snow Cone) |
| Felhasználói felület | ColorOS 12 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP, ƒ/2.0 Autofókusz (AF) |
| Extrák | Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 7100 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
Hálózat
| Mobilhálózat | Nem |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.1 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Nem |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű / Magnetométer Giroszkóp |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Oppo Pad Air fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Oppo Pad Air?
A Oppo Pad Air ára jelenleg €300, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Oppo Pad Air?
A Oppo Pad Air hivatalos megjelenési dátuma: 2022. Június 01, Szerda.
-
Kapható a Oppo Pad Air boltokban?
Igen, a Oppo Pad Air hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Oppo Pad Air tömege?
A Oppo Pad Air tömege körülbelül 440 gramm.
-
Mekkora a Oppo Pad Air kijelzője?
A Oppo Pad Air kijelzője 10.36 hüvelykes.
-
Támogatja a Oppo Pad Air az 5G hálózatokat?
Nem, a Oppo Pad Air nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a Oppo Pad Air-on?
A Oppo Pad Air hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.