Realme GT2 Pro
Realme GT2 Pro specifikációk
Általános
| Gyártó | Realme |
| Modell | GT2 Pro |
| Alternatív név | RMX3301 (Nemzetközi) RMX3300 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2022. Január 04, Kedd |
| Piacra kerülés | 2022. Január 08, Szombat |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €239.38 |
Kialakítás
| Magasság | 163.2 mm (6.43 hüvelyk) |
| Szélesség | 74.7 mm (2.94 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.2 mm (0.32 hüvelyk) |
| Tömeg | 199 g (7.02 oz) |
| Színek | Papírzöld,, Fehér papír, Acél fekete színű, Titán kék |
| Védettség | Vízálló (fröccsenő víz ellen) |
Kijelző
| Kijelző típusa | LTPO2 AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.7 hüvelyk |
| Felbontás | 1440 × 3216 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 526 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 88.6% |
| Csúcsfényerő | 1400 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass Victus üveg |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 4 nm |
| Max. órajel | 3.0 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Memóriatípus | LPDDR5 |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 730 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Tárhely | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
| Tárhely típusa | UFS 3.1 |
| Változatok | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 12 (Snow Cone), Frissíthető erre: {0} Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Felhasználói felület | Realme UI 6.0 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Széles látószög ), 1.0 μm, 1/1.56" Szenzorméret Multi-Directional PDAF Optikai képstabilizálás (OIS) 50 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 150° ( Ultraszéles ), 0.64 μm, 1/2.76" Szenzorméret 3 MP, ƒ/3.3, 20 mm ( Mikroszkóplencse ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es, kéttónusú vaku |
| Extrák | Automatikus vaku Színspektrum-érzékelő Sorozatfelvétel mód Digitális zoom Expozíció kompenzáció Arcérzékelés Magas dinamikatartomány (HDR) ISO beállítások Panoráma Érintés a fókuszhoz |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 32 MP, ƒ/2.4, 26 mm ( Széles látószög ), 0.8 μm, 1/2.74" Szenzorméret |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 65 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.2 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | 24-bit/192 kHz Hi-Res hang, Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű / Magnetométer Ujjlenyomat-érzékelő Giroszkóp Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Realme GT2 Pro értékelések
Videós értékelések
Realme GT2 Pro fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Realme GT2 Pro?
A Realme GT2 Pro ára jelenleg €239.38, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Realme GT2 Pro?
A Realme GT2 Pro hivatalos megjelenési dátuma: 2022. Január 08, Szombat.
-
Kapható a Realme GT2 Pro boltokban?
Igen, a Realme GT2 Pro hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Realme GT2 Pro tömege?
A Realme GT2 Pro tömege körülbelül 199 gramm.
-
Mekkora a Realme GT2 Pro kijelzője?
A Realme GT2 Pro kijelzője 6.7 hüvelykes.
-
Támogatja a Realme GT2 Pro az 5G hálózatokat?
Igen, a Realme GT2 Pro támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Hány kamera van a Realme GT2 Pro-on?
A Realme GT2 Pro hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.