Realme Q3t
Realme Q3t specifikációk
Általános
| Gyártó | Realme |
| Modell | Q3t |
| Bejelentés | 2021. November 10, Szerda |
| Piacra kerülés | 2021. November 15, Hétfő |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €290 |
Kialakítás
| Színek | Aurora szín, sötétkék |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.6 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2412 pixel |
| Képfrissítési ráta | 144 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 400 ppi |
| Csúcsfényerő | 600 cd/m² |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 778G |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2.4 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR5 |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 642L |
| RAM | 8GB |
| Tárhely | 256GB |
| Változatok | 256GB 8GB RAM |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Felhasználói felület | Realme UI 2.0 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 48 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Széles látószög ) 2 MP ( Makró ) 0.08 MP ( Segédlencse ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Automatikus vaku Sorozatfelvétel mód Digitális zoom Expozíció kompenzáció Arcfelismerés Magas dinamikatartomány (HDR) ISO beállítások Panoráma Érintés a fókuszhoz |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 16 MP, ƒ/2.1, 26 mm ( Széles látószög ) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 30 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.2 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| Hangformátumok | 24-bit/192 kHz Hi-Res hang |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű / Magnetométer Ujjlenyomat-érzékelő Giroszkóp Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Realme Q3t fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Realme Q3t?
A Realme Q3t ára jelenleg €290, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Realme Q3t?
A Realme Q3t hivatalos megjelenési dátuma: 2021. November 15, Hétfő.
-
Kapható a Realme Q3t boltokban?
Igen, a Realme Q3t hivatalosan forgalomban van.
-
Mekkora a Realme Q3t kijelzője?
A Realme Q3t kijelzője 6.6 hüvelykes.
-
Támogatja a Realme Q3t az 5G hálózatokat?
Igen, a Realme Q3t támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2.
-
Hány kamera van a Realme Q3t-on?
A Realme Q3t hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.