Realme U1
Realme U1 specifikációk
Általános
| Gyártó | Realme |
| Modell | U1 |
| Alternatív név | RMX1831 (Nemzetközi) RMX1833 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2018. December 01, Szombat |
| Piacra kerülés | 2018. December 01, Szombat |
| Állapot | Kifutott |
| Árak | €130 |
Kialakítás
| Magasság | 157 mm (6.18 hüvelyk) |
| Szélesség | 74 mm (2.91 hüvelyk) |
| Vastagság | 8 mm (0.31 hüvelyk) |
| Tömeg | 168 g (5.93 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Műanyag Keret: Műanyag Előlap: Gorilla üveg 3 |
| Színek | Ambiciózus fekete, Bátorkék, Tüzes arany |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.3 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2340 pixel |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 409 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 83.9% |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass 3 üveg |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Helio P70 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 12 nm |
| Max. órajel | 2.1 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 3GB, 4GB |
| Tárhely | 32GB, 64GB |
| Tárhely típusa | eMMC 5.1 |
| Változatok | 32GB 3GB RAM 64GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 8.1 (Oreo), Frissíthető erre: {0} Android 9.0 (Pie) |
| Felhasználói felület | ColorOS 6.0 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 13 MP, ƒ/2.2 Automata vaku 2 MP ( Segédlencse ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Sorozatfelvétel mód Expozíció kompenzáció Arcérzékelés Magas dinamikatartomány (HDR) ISO beállítások Panoráma Érintés a fókuszhoz |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps 720p @ 90 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 25 MP, ƒ/2.0, 0.9 μm, 1/2.8" Szenzorméret |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Ion |
| Kapacitás | 3500 mAh |
| Eltávolíthatóság | Beépített |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 10 W |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi extrák | Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v4.2 |
| USB-portok | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GLONASS, GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű / Magnetométer Ujjlenyomat-érzékelő Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Realme U1 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Realme U1?
A Realme U1 ára jelenleg €130, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Realme U1?
A Realme U1 hivatalos megjelenési dátuma: 2018. December 01, Szombat.
-
Kapható a Realme U1 boltokban?
Nem, a Realme U1 már kifutott, hivatalos boltokban nem érhető el, de felbukkanhat viszonteladóknál.
-
Mennyi a Realme U1 tömege?
A Realme U1 tömege körülbelül 168 gramm.
-
Mekkora a Realme U1 kijelzője?
A Realme U1 kijelzője 6.3 hüvelykes.
-
Hány kamera van a Realme U1-on?
A Realme U1 hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.