RugOne Xever 8
RugOne Xever 8 specifikációk
Általános
| Gyártó | RugOne |
| Modell | Xever 8 |
| Bejelentés | 2026. Május 01, Péntek |
| Piacra kerülés | 2026. Május 01, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €430 |
Kialakítás
| Magasság | 168 mm (6.61 hüvelyk) |
| Szélesség | 80 mm (3.15 hüvelyk) |
| Vastagság | 14 mm (0.55 hüvelyk) |
| Tömeg | 320 g (11.29 oz) |
| Színek | Fekete, Világosbarna |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagy nyomású vízsugárnak; 2 m mélységig merülhet 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69K |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.5 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2400 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 405 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 75.9% |
| Csúcsfényerő | 680 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass 3 üveg, Ütésálló (2 m-ig), Megfelel a MIL-STD-810H szabványnak |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Nem |
| Kijelző extrák | 670Hz PWM Dimming Kapacitív érintőkijelző Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Helio G200 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2200 MHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G57 MC2 (1.1GHz) |
| RAM | 8GB |
| Tárhely | 128GB, 256GB |
| Tárhely típusa | UFS 2.2 |
| Változatok | 256GB 8GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava), Legfeljebb 3 főverziós Android-frissítés |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 64 MP, ƒ/1.9 ( Széles látószög ), 0.8 μm, 1/1.7" Szenzorméret PDAF 20 MP, ƒ/1.8 ( Éjjellátó ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 32 MP, ƒ/2.5 ( Széles látószög ), 0.7 μm |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 4800 mAh |
| Eltávolíthatóság | Eltávolítható |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Adatátviteli sebesség | LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.2 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| Hangformátumok | Hi-Fi hangzás, Sztereó hangszórók, Akár 117 dB |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő |
| Különleges funkciók | Dedikált zseblámpa 230 lumennel |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
RugOne Xever 8 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a RugOne Xever 8?
A RugOne Xever 8 ára jelenleg €430, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a RugOne Xever 8?
A RugOne Xever 8 hivatalos megjelenési dátuma: 2026. Május 01, Péntek.
-
Kapható a RugOne Xever 8 boltokban?
Igen, a RugOne Xever 8 hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a RugOne Xever 8 tömege?
A RugOne Xever 8 tömege körülbelül 320 gramm.
-
Mekkora a RugOne Xever 8 kijelzője?
A RugOne Xever 8 kijelzője 6.5 hüvelykes.
-
Támogatja a RugOne Xever 8 az 5G hálózatokat?
Nem, a RugOne Xever 8 nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a RugOne Xever 8-on?
A RugOne Xever 8 hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.