Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S10e specifikációk
Általános
| Gyártó | Samsung |
| Modell | Galaxy S10e |
| Alternatív név | SM-G970F/DS (Nemzetközi) SM-G970U (Amerikai Egyesült Államok) SM-G970W (Kanada) SM-G970F (Nemzetközi) SM-G9700 (Nemzetközi) SM-G970U1 (Nemzetközi) SM-G970N (Nemzetközi) SM-G970X (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2019. Március 08, Péntek |
| Piacra kerülés | 2019. Március 08, Péntek |
| Állapot | Kifutott |
| Árak | €130 |
Kialakítás
| Magasság | 142.2 mm (5.60 hüvelyk) |
| Szélesség | 69.9 mm (2.75 hüvelyk) |
| Vastagság | 7.9 mm (0.31 hüvelyk) |
| Tömeg | 150 g (5.29 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Gorilla Glass 5 Keret: Alumínium Előlap: Gorilla üveg 5 |
| Színek | Kanári sárga, Flamingo rózsaszín színű, Prism Black, Prizma kék szín, Prism zöld szín, Prizma fehér |
| Védettség | Porellenálló Vízállóság |
| Hivatalos minősítés | IP68 |
Kijelző
| Kijelző típusa | Dynamic AMOLED |
| Kijelző mérete | 5.8 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2280 pixel |
| Képarány | 19:9 |
| Pixelsűrűség | 438 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 83.3% |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass 5 üveg |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő HDR10+ Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Samsung Exynos 9820 (Nemzetközi) Qualcomm Snapdragon 855 (Amerikai Egyesült Államok) Qualcomm Snapdragon 855 (Kína) |
| CPU-magok | 8 (Nemzetközi) 8 (Amerikai Egyesült Államok) 8 (Kína) |
| Gyártástechnológia | 8 nm (Nemzetközi) 7 nm (Amerikai Egyesült Államok) 7 nm (Kína) |
| Max. órajel | 2.7 GHz (Nemzetközi) 2.84 GHz (Amerikai Egyesült Államok) 2.84 GHz (Kína) |
| Architektúra | 64-bit (Nemzetközi) 64-bit (Amerikai Egyesült Államok) 64-bit (Kína) |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.73 GHz – Mongoose M4 2x 2.31 GHz – Cortex-A75 4x 1.95 GHz – Cortex-A55 (Nemzetközi) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Amerikai Egyesült Államok) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Kína) |
| Memóriatípus | LPDDR4X (Nemzetközi) LPDDR4X (Amerikai Egyesült Államok) LPDDR4X (Kína) |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G76 MP12 (Nemzetközi) Qualcomm Adreno 640 (Amerikai Egyesült Államok) Qualcomm Adreno 640 (Kína) |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Tárhely | 128GB, 256GB |
| Tárhely típusa | UFS 2.1 |
| Változatok | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 9.0 (Pie), Frissíthető erre: {0} Android 12 (Snow Cone) |
| Felhasználói felület | Samsung One UI 4.1 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 12 MP, 26 mm ( Széles látószög ), 1.4 μm, 1/2.55" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF Optikai képstabilizálás (OIS) 16 MP, ƒ/2.2, 12 mm ( Ultraszéles ), 1.0 μm, 1/3.1" Szenzorméret Szuper stabil videó |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Automatikus HDR Sorozatfelvétel mód Digitális zoom Expozíció kompenzáció Arcérzékelés ISO beállítások Panoráma Érintés a fókuszhoz |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS, HDR10+, Optikai képstabilizálás (OIS), Sztereó hangfelvétel |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 10 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Széles látószög ), 1.22 μm, 1/3" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Ion |
| Kapacitás | 3100 mAh |
| Eltávolíthatóság | Beépített |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 15 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
| Extrák | Qi vezeték nélküli töltés Fordított vezeték nélküli töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.0 |
| USB-portok | USB Type-C 3.1 |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| Hangformátumok | Magas bitrátájú hang támogatása, Sztereó hangszórók, AKG hangolás |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű / Magnetométer Ujjlenyomat-érzékelő Giroszkóp Közelségérzékelő |
| Különleges funkciók | ANT+ |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Samsung Galaxy S10e értékelések
Videós értékelések
Samsung Galaxy S10e fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Samsung Galaxy S10e?
A Samsung Galaxy S10e ára jelenleg €130, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Samsung Galaxy S10e?
A Samsung Galaxy S10e hivatalos megjelenési dátuma: 2019. Március 08, Péntek.
-
Kapható a Samsung Galaxy S10e boltokban?
Nem, a Samsung Galaxy S10e már kifutott, hivatalos boltokban nem érhető el, de felbukkanhat viszonteladóknál.
-
Mennyi a Samsung Galaxy S10e tömege?
A Samsung Galaxy S10e tömege körülbelül 150 gramm.
-
Mekkora a Samsung Galaxy S10e kijelzője?
A Samsung Galaxy S10e kijelzője 5.8 hüvelykes.
-
Hány kamera van a Samsung Galaxy S10e-on?
A Samsung Galaxy S10e hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.