Samsung Galaxy S21+ 5G
Samsung Galaxy S21+ 5G specifikációk
Általános
| Gyártó | Samsung |
| Modell | Galaxy S21+ 5G |
| Alternatív név | G996B (Nemzetközi) SM-G996B/DS (Nemzetközi) SM-G996U (Amerikai Egyesült Államok) SM-G996W (Kanada) SM-G9960 (Kína) SM-G996B (Nemzetközi) SM-G996U1 (Nemzetközi) SM-G996N (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2021. Január 14, Csütörtök |
| Piacra kerülés | 2021. Január 29, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | $173.17 £180 €229.51 |
Kialakítás
| Magasság | 161.5 mm (6.36 hüvelyk) |
| Szélesség | 75.6 mm (2.98 hüvelyk) |
| Vastagság | 7.8 mm (0.31 hüvelyk) |
| Tömeg | 200 g (7.05 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Gorilla Glass Victus Keret: Alumínium Előlap: Gorilla Victus üveg |
| Színek | Fekete, Arany, Rózsaszín, Piros, Ezüst, Lila |
| Védettség | Teljesen porálló és vízálló (1,5 m mélységig 30 percig merülhető) |
| Hivatalos minősítés | IP68 |
Kijelző
| Kijelző típusa | Dynamic AMOLED 2X |
| Kijelző mérete | 6.7 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2400 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 394 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 88.3% |
| Csúcsfényerő | 1300 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass Victus üveg |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőkijelző HDR10+ Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 888 (Amerikai Egyesült Államok) Qualcomm Snapdragon 888 (Kína) Samsung Exynos 2100 (Nemzetközi) |
| CPU-magok | 8 (Amerikai Egyesült Államok) 8 (Kína) 8 (Nemzetközi) |
| Gyártástechnológia | 5 nm (Amerikai Egyesült Államok) 5 nm (Kína) 5 nm (Nemzetközi) |
| Max. órajel | 2.84 GHz (Amerikai Egyesült Államok) 2.84 GHz (Kína) 2.91 GHz (Nemzetközi) |
| Architektúra | 64-bit (Amerikai Egyesült Államok) 64-bit (Kína) 64-bit (Nemzetközi) |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Amerikai Egyesült Államok) 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Kína) 1x 2.91 GHz – Cortex-X1 3x 2.81 GHz – Cortex-A78 4x 2.2 GHz – Cortex-A55 (Nemzetközi) |
| Memóriatípus | LPDDR5 (Amerikai Egyesült Államok) LPDDR5 (Kína) LPDDR5 (Nemzetközi) |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 660 (Amerikai Egyesült Államok) Qualcomm Adreno 660 (Kína) ARM Mali-G78 MP14 (Nemzetközi) |
| RAM | 8GB |
| Tárhely | 128GB, 256GB |
| Tárhely típusa | UFS 3.1 |
| Változatok | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 11 (Red Velvet Cake), Legfeljebb 4 főverziós Android-frissítés |
| Felhasználói felület | Samsung One UI 7 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 12 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Széles látószög ), 1.8 μm, 1/1.76" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF Optikai képstabilizálás (OIS) Szuper stabil videó 64 MP, ƒ/2.0, 29 mm ( Teleobjektív ), 0.8 μm, x1.1 Optikai zoom, 1/1.72" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultraszéles ), 1.4 μm, 1/2.55" Szenzorméret |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Automatikus HDR Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS, HDR10+, Sztereó hangfelvétel |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Széles látószög ), 1.22 μm, 1/3.24" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Ion |
| Kapacitás | 4800 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Extrák | Qi vezeték nélküli töltés Fordított vezeték nélküli töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.0 |
| USB-portok | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Magas bitrátájú hang támogatása, Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Ultrahangos ujjlenyomat-érzékelő a kijelző alatt |
| Különleges funkciók | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (asztali élmény támogatása) Ultra Wideband (UWB) támogatás USB Power Delivery 3.0 |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Samsung Galaxy S21+ 5G értékelések
Videós értékelések
Samsung Galaxy S21+ 5G fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Samsung Galaxy S21+ 5G?
A Samsung Galaxy S21+ 5G ára jelenleg €229.51, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Samsung Galaxy S21+ 5G?
A Samsung Galaxy S21+ 5G hivatalos megjelenési dátuma: 2021. Január 29, Péntek.
-
Kapható a Samsung Galaxy S21+ 5G boltokban?
Igen, a Samsung Galaxy S21+ 5G hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Samsung Galaxy S21+ 5G tömege?
A Samsung Galaxy S21+ 5G tömege körülbelül 200 gramm.
-
Mekkora a Samsung Galaxy S21+ 5G kijelzője?
A Samsung Galaxy S21+ 5G kijelzője 6.7 hüvelykes.
-
Támogatja a Samsung Galaxy S21+ 5G az 5G hálózatokat?
Igen, a Samsung Galaxy S21+ 5G támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n260, n261.
-
Hány kamera van a Samsung Galaxy S21+ 5G-on?
A Samsung Galaxy S21+ 5G hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.