Samsung Galaxy S22+ 5G
Samsung Galaxy S22+ 5G specifikációk
Általános
| Gyártó | Samsung |
| Modell | Galaxy S22+ 5G |
| Alternatív név | S906B (Nemzetközi) SM-S906B/DS (Nemzetközi) SM-S906U (Amerikai Egyesült Államok) SM-S906W (Kanada) SM-S9060 (Kína) SM-S906B (Nemzetközi) SM-S906U1 (Nemzetközi) SM-S906N (Nemzetközi) SM-S906E (Nemzetközi) SM-S906E/DS (Nemzetközi) SM-S906L (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2022. Február 09, Szerda |
| Piacra kerülés | 2022. Február 25, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €216.99 $199.44 £298 |
Kialakítás
| Magasság | 157.4 mm (6.20 hüvelyk) |
| Szélesség | 75.8 mm (2.98 hüvelyk) |
| Vastagság | 7.6 mm (0.30 hüvelyk) |
| Tömeg | 195 g (6.88 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Gorilla Glass Victus+ Keret: Alumínium Előlap: Gorilla Glass Victus+ |
| Színek | Fekete, sötétkék, Zöld, Szürke, Lila, Piros, Fehér |
| Védettség | Teljesen porálló és vízálló (1,5 m mélységig 30 percig merülhető) |
| Hivatalos minősítés | IP68 |
| Dizájn extrák | Armor alumínium keret |
Kijelző
| Kijelző típusa | Dynamic AMOLED 2X |
| Kijelző mérete | 6.6 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2340 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 393 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 88.3% |
| Csúcsfényerő | 1750 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass Victus+ üveg |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | HDR10+ Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Samsung Exynos 2200 (Nemzetközi) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (Nemzetközi) |
| CPU-magok | 8 (Nemzetközi) 8 (Nemzetközi) |
| Gyártástechnológia | 4 nm (Nemzetközi) 4 nm (Nemzetközi) |
| Max. órajel | 2.8 GHz (Nemzetközi) 3.0 GHz (Nemzetközi) |
| Architektúra | 64-bit (Nemzetközi) 64-bit (Nemzetközi) |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.8 GHz – Cortex-X2 3x 2.52 GHz – Cortex-A710 4x 1.82 GHz – Cortex-A510 (Nemzetközi) 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 (Nemzetközi) |
| Memóriatípus | LPDDR5 (Nemzetközi) LPDDR5 (Nemzetközi) |
| Grafikus vezérlő | Samsung Xclipse 920 (Nemzetközi) Qualcomm Adreno 730 (Nemzetközi) |
| RAM | 8GB |
| Tárhely | 128GB, 256GB |
| Tárhely típusa | UFS 3.1 |
| Változatok | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 12 (Snow Cone), Legfeljebb 4 főverziós Android-frissítés |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Széles látószög ), 1.0 μm, 1/1.56" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF Optikai képstabilizálás (OIS) 10 MP, ƒ/2.4, 70 mm ( Teleobjektív ), 1.0 μm, x3 Optikai zoom, 1/3.94" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultraszéles ), 1.4 μm, 1/2.55" Szenzorméret Szuper stabil videó |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Automatikus HDR Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS, HDR10+, Sztereó hangfelvétel |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Széles látószög ), 1.22 μm, 1/3.24" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Ion |
| Kapacitás | 4500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 45 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Extrák | Qi vezeték nélküli töltés Fordított vezeték nélküli töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.2 |
| USB-portok | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Magas bitrátájú hang támogatása, Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Ultrahangos ujjlenyomat-érzékelő a kijelző alatt |
| Különleges funkciók | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (asztali élmény támogatása) Ultra Wideband (UWB) támogatás USB Power Delivery 3.0 |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Samsung Galaxy S22+ 5G értékelések
Videós értékelések
Samsung Galaxy S22+ 5G fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Samsung Galaxy S22+ 5G?
A Samsung Galaxy S22+ 5G ára jelenleg €216.99, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Samsung Galaxy S22+ 5G?
A Samsung Galaxy S22+ 5G hivatalos megjelenési dátuma: 2022. Február 25, Péntek.
-
Kapható a Samsung Galaxy S22+ 5G boltokban?
Igen, a Samsung Galaxy S22+ 5G hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Samsung Galaxy S22+ 5G tömege?
A Samsung Galaxy S22+ 5G tömege körülbelül 195 gramm.
-
Mekkora a Samsung Galaxy S22+ 5G kijelzője?
A Samsung Galaxy S22+ 5G kijelzője 6.6 hüvelykes.
-
Támogatja a Samsung Galaxy S22+ 5G az 5G hálózatokat?
Igen, a Samsung Galaxy S22+ 5G támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n260, n261.
-
Hány kamera van a Samsung Galaxy S22+ 5G-on?
A Samsung Galaxy S22+ 5G hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.