Samsung Galaxy S24+
Samsung Galaxy S24+ specifikációk
Általános
| Gyártó | Samsung |
| Modell | Galaxy S24+ |
| Alternatív név | SM-S926B (Nemzetközi) SM-S926B/DS (Nemzetközi) SM-S926U (Nemzetközi) SM-S926U1 (Nemzetközi) SM-S926W (Nemzetközi) SM-S926N (Nemzetközi) SM-S9260 (Nemzetközi) SM-S926E (Nemzetközi) SM-S926E/DS (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2024. Január 17, Szerda |
| Piacra kerülés | 2024. Január 24, Szerda |
| Állapot | Kapható |
| Árak | $401.95 C$632.34 £399.76 €465.38 |
Kialakítás
| Magasság | 158.5 mm (6.24 hüvelyk) |
| Szélesség | 75.9 mm (2.99 hüvelyk) |
| Vastagság | 7.7 mm (0.30 hüvelyk) |
| Tömeg | 196 g (6.91 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Gorilla Glass Victus 2 Keret: Alumínium Előlap: Gorilla Victus 2 üveg |
| Színek | Fekete, Kék, Zöld, Szürke, Piros, Fehér, Sárga |
| Védettség | Teljesen porálló és vízálló (1,5 m mélységig 30 percig merülhető) |
| Hivatalos minősítés | IP68 |
| Dizájn extrák | Páncél alumínium 2 keret |
Kijelző
| Kijelző típusa | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Kijelző mérete | 6.7 hüvelyk |
| Felbontás | 1440 × 3120 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 513 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 91.6% |
| Csúcsfényerő | 2600 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass Victus 2 üveg |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőkijelző Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (Amerikai Egyesült Államok) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (Kína) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (Kanada) Samsung Exynos 2400 (Nemzetközi) |
| CPU-magok | 8 (Amerikai Egyesült Államok) 8 (Kína) 8 (Kanada) 10 (Nemzetközi) |
| Gyártástechnológia | 4 nm (Amerikai Egyesült Államok) 4 nm (Kína) 4 nm (Kanada) 4 nm (Nemzetközi) |
| Max. órajel | 3.3 GHz (Amerikai Egyesült Államok) 3.3 GHz (Kína) 3.3 GHz (Kanada) 3.1 GHz (Nemzetközi) |
| Architektúra | 64-bit (Amerikai Egyesült Államok) 64-bit (Kína) 64-bit (Kanada) 64-bit (Nemzetközi) |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 (Amerikai Egyesült Államok) 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 (Kína) 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 (Kanada) 1x 3.1 GHz – Cortex-X4 2x 2.9 GHz – Cortex-A720 3x 2.6 GHz – Cortex-A720 4x 1.8 GHz – Cortex-A520 (Nemzetközi) |
| Memóriatípus | LPDDR5X (Amerikai Egyesült Államok) LPDDR5X (Kína) LPDDR5X (Kanada) LPDDR5X (Nemzetközi) |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 750 (Amerikai Egyesült Államok) Qualcomm Adreno 750 (Kína) Qualcomm Adreno 750 (Kanada) Samsung Xclipse 940 (Nemzetközi) |
| RAM | 12GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB |
| Tárhely típusa | UFS 4.0 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 14 (Upside Down Cake), Legfeljebb 7 főverziós Android-frissítés |
| Felhasználói felület | Samsung One UI 8 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Széles látószög ), 1.0 μm, 1/1.56" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF Optikai képstabilizálás (OIS) 10 MP, ƒ/2.4, 67 mm ( Teleobjektív ), 1.0 μm, x3 Optikai zoom, 1/3.94" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultraszéles ), 1.4 μm, 1/2.55" Szenzorméret Szuper stabil videó |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Automatikus HDR Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 4320p @ 24/30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS, HDR10+, Sztereó hangfelvétel |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 12 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Széles látószög ), 1.12 μm, 1/3.2" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF |
| Extrák | HDR10+ Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Ion |
| Kapacitás | 4900 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 45 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Extrák | Qi vezeték nélküli töltés Fordított vezeték nélküli töltés Vezetékes töltés 0-ról 65%-ra 30 perc alatt (a gyártó szerint) |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + eSIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE (CA), HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n257 (28000), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.3 |
| USB-portok | USB Type-C 3.2 DisplayPort 1.2 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Magas bitrátájú hang támogatása, Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Ultrahangos ujjlenyomat-érzékelő a kijelző alatt |
| Különleges funkciók | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (asztali élmény támogatása) Ultra Wideband (UWB) támogatás USB Power Delivery |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Samsung Galaxy S24+ fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Samsung Galaxy S24+?
A Samsung Galaxy S24+ ára jelenleg €465.38, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Samsung Galaxy S24+?
A Samsung Galaxy S24+ hivatalos megjelenési dátuma: 2024. Január 24, Szerda.
-
Kapható a Samsung Galaxy S24+ boltokban?
Igen, a Samsung Galaxy S24+ hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Samsung Galaxy S24+ tömege?
A Samsung Galaxy S24+ tömege körülbelül 196 gramm.
-
Mekkora a Samsung Galaxy S24+ kijelzője?
A Samsung Galaxy S24+ kijelzője 6.7 hüvelykes.
-
Támogatja a Samsung Galaxy S24+ az 5G hálózatokat?
Igen, a Samsung Galaxy S24+ támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n257, n258, n260, n261.
-
Hány kamera van a Samsung Galaxy S24+-on?
A Samsung Galaxy S24+ hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.