Samsung Galaxy XCover6 Pro
Samsung Galaxy XCover6 Pro specifikációk
Általános
| Gyártó | Samsung |
| Modell | Galaxy XCover6 Pro |
| Alternatív név | SM-G736U (Nemzetközi) SM-G736U1 (Nemzetközi) SM-G736B (Nemzetközi) SM-G736B/DS (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2022. Június 29, Szerda |
| Piacra kerülés | 2022. Július 13, Szerda |
| Állapot | Kapható |
| Árak | £199 €229.46 $150.60 C$299.99 |
Kialakítás
| Magasság | 168.8 mm (6.65 hüvelyk) |
| Szélesség | 79.9 mm (3.15 hüvelyk) |
| Vastagság | 9.9 mm (0.39 hüvelyk) |
| Tömeg | 235 g (8.29 oz) |
| Színek | Fekete |
| Védettség | Porellenálló Vízállóság |
| Hivatalos minősítés | IP68 |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.6 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2408 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 400 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 77.8% |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass Victus+ üveg, Ütésálló (1,5 m-ig), Megfelel a MIL-STD-810H szabványnak |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Nem |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 778G |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2.4 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR5 |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 642L |
| RAM | 6GB |
| Tárhely | 128GB |
| Változatok | 128GB 6GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 12 (Snow Cone), Frissíthető erre: {0} Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Felhasználói felület | Samsung One UI 7 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 50 MP, ƒ/1.8 ( Széles látószög ), 0.64 μm, 1/2.76" Szenzorméret PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 123° ( Ultraszéles ), 1.12 μm, 1/4.0" Szenzorméret |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 13 MP, ƒ/2.2 ( Széles látószög ), 1.12 μm, 1/3.1" Szenzorméret |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 4050 mAh |
| Eltávolíthatóság | Eltávolítható |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
Hálózat
| SIM-kártyák | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/mc/ax |
| Wi-Fi extrák | Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.2 |
| USB-portok | USB Type-C 3.2 |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű / Magnetométer Ujjlenyomat-érzékelő Giroszkóp Közelségérzékelő |
| Különleges funkciók | Samsung DeX (az asztali élmény támogatása) |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Samsung Galaxy XCover6 Pro értékelések
Videós értékelések
Samsung Galaxy XCover6 Pro fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Samsung Galaxy XCover6 Pro?
A Samsung Galaxy XCover6 Pro ára jelenleg €229.46, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Samsung Galaxy XCover6 Pro?
A Samsung Galaxy XCover6 Pro hivatalos megjelenési dátuma: 2022. Július 13, Szerda.
-
Kapható a Samsung Galaxy XCover6 Pro boltokban?
Igen, a Samsung Galaxy XCover6 Pro hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Samsung Galaxy XCover6 Pro tömege?
A Samsung Galaxy XCover6 Pro tömege körülbelül 235 gramm.
-
Mekkora a Samsung Galaxy XCover6 Pro kijelzője?
A Samsung Galaxy XCover6 Pro kijelzője 6.6 hüvelykes.
-
Támogatja a Samsung Galaxy XCover6 Pro az 5G hálózatokat?
Igen, a Samsung Galaxy XCover6 Pro támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n78.
-
Hány kamera van a Samsung Galaxy XCover6 Pro-on?
A Samsung Galaxy XCover6 Pro hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.