Samsung Galaxy Z Fold Wide
Samsung Galaxy Z Fold Wide specifikációk
Általános
| Gyártó | Samsung |
| Modell | Galaxy Z Fold Wide |
| Alternatív név | SM-F971B (Nemzetközi) SM-F971B/DS (Nemzetközi) SM-F971U (Nemzetközi) SM-F971U1 (Nemzetközi) |
| Állapot | Pletykált |
Kialakítás
| Magasság | 161.4 mm (6.35 hüvelyk) |
| Szélesség | 123.9 mm (4.88 hüvelyk) |
| Vastagság | 4.9 mm (0.19 hüvelyk) |
| Tömeg | 199 g (7.02 oz) |
| Színek | Fekete, Egyéb színek |
| Védettség | Teljesen porálló és vízálló (1,5 m mélységig 30 percig merülhető) |
| Hivatalos minősítés | IP48 |
| Dizájn extrák | Fejlett Armor alumínium keret |
Kijelző
| Kijelző típusa | Összecsukható Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Kijelző mérete | 7.6 hüvelyk |
| Felbontás | 1828 × 2584 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Pixelsűrűség | 416 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 87.9% |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Nem |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőkijelző HDR10+ Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 3 nm |
| Max. órajel | 4320 MHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Memóriatípus | LPDDR5X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB, 1TB |
| Tárhely típusa | UFS 4.0 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava), Legfeljebb 7 főverziós Android-frissítés |
| Felhasználói felület | Samsung One UI 8 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 50 MP ( Széles látószög ) Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 50 MP ( Ultraszéles ) Autofókusz (AF) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS, Optikai képstabilizálás (OIS) |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 10 MP, ƒ/2.2, 18 mm ( Ultraszéles ), 1.12 μm, 1/3.0" Szenzorméret 10 MP, ƒ/2.2, 24 mm ( Széles látószög ), 1.12 μm, 1/3.0" Szenzorméret |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 4800 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 45 W |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi extrák | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Magas bitrátájú hang támogatása, Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő |
| Különleges funkciók | Titánlemez-réteg a kijelző megerősítéséhez |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Samsung Galaxy Z Fold Wide fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Kapható a Samsung Galaxy Z Fold Wide boltokban?
Nem, a Samsung Galaxy Z Fold Wide még nem került piacra.
-
Mennyi a Samsung Galaxy Z Fold Wide tömege?
A Samsung Galaxy Z Fold Wide tömege körülbelül 199 gramm.
-
Mekkora a Samsung Galaxy Z Fold Wide kijelzője?
A Samsung Galaxy Z Fold Wide kijelzője 7.6 hüvelykes.
-
Támogatja a Samsung Galaxy Z Fold Wide az 5G hálózatokat?
Igen, a Samsung Galaxy Z Fold Wide támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2.
-
Hány kamera van a Samsung Galaxy Z Fold Wide-on?
A Samsung Galaxy Z Fold Wide hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Két kamerás szolgál szelfikhez.