Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Samsung Galaxy Z Fold2 5G specifikációk
Általános
| Gyártó | Samsung |
| Modell | Galaxy Z Fold2 5G |
| Alternatív név | SM-F916B (Nemzetközi) SM-F916U (Nemzetközi) SM-F916U1 (Nemzetközi) SM-F916N (Nemzetközi) SM-F9160 (Nemzetközi) SM-F916W (Nemzetközi) SCG05 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2020. Augusztus 05, Szerda |
| Piacra kerülés | 2020. Szeptember 18, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €960 |
Kialakítás
| Magasság | 159.2 mm (6.27 hüvelyk) |
| Szélesség | 128.2 mm (5.05 hüvelyk) |
| Vastagság | 6.9 mm (0.27 hüvelyk) |
| Tömeg | 282 g (9.95 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Üveg Keret: Alumínium Elöl: Üveg |
| Színek | Aston Martin Racing Edition, Misztikus fekete szín, Misztikus bronz, Thom Browne kiadás |
Kijelző
| Kijelző típusa | Összecsukható Dynamic AMOLED 2X |
| Kijelző mérete | 7.6 hüvelyk |
| Felbontás | 1768 × 2208 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Pixelsűrűség | 373 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 88.6% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő HDR10+ Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 7 nm |
| Max. órajel | 3.1 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.1 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR5 |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 12GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB |
| Tárhely típusa | UFS 3.1 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 10 (Quince Tart), Frissíthető erre: {0} Android 13 (Tiramisu) |
| Felhasználói felület | Samsung One UI 5.1.1 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 12 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Széles látószög ), 1.8 μm, 1/1.76" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF Optikai képstabilizálás (OIS) 12 MP, ƒ/2.4, 52 mm ( Teleobjektív ), 1.0 μm, x2 Optikai zoom, 1/3.6" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF Optikai képstabilizálás (OIS) 12 MP, ƒ/2.2, 12 mm, 123° ( Ultraszéles ), 1.12 μm |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Automatikus vaku Sorozatfelvétel mód Digitális zoom Expozíció kompenzáció Arcérzékelés Magas dinamikatartomány (HDR) ISO beállítások Panoráma Érintés a fókuszhoz |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 60 fps 1080p @ 60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS, HDR10+ |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Széles látószög ), 1.22 μm, 1/3" Szenzorméret 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Széles látószög ), 1.22 μm, 1/3" Szenzorméret |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 4500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 11 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
| Extrák | Fordított vezeték nélküli töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.0 |
| USB-portok | USB Type-C 3.2 |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Magas bitrátájú hang támogatása, Sztereó hangszórók, AKG hangolás |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű / Magnetométer Ujjlenyomat-érzékelő Giroszkóp Közelségérzékelő |
| Különleges funkciók | Samsung DeX (az asztali élmény támogatása) Ultra Wideband (UWB) támogatás |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Samsung Galaxy Z Fold2 5G értékelések
Videós értékelések
Samsung Galaxy Z Fold2 5G fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
A Samsung Galaxy Z Fold2 5G ára jelenleg €960, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
A Samsung Galaxy Z Fold2 5G hivatalos megjelenési dátuma: 2020. Szeptember 18, Péntek.
-
Kapható a Samsung Galaxy Z Fold2 5G boltokban?
Igen, a Samsung Galaxy Z Fold2 5G hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Samsung Galaxy Z Fold2 5G tömege?
A Samsung Galaxy Z Fold2 5G tömege körülbelül 282 gramm.
-
Mekkora a Samsung Galaxy Z Fold2 5G kijelzője?
A Samsung Galaxy Z Fold2 5G kijelzője 7.6 hüvelykes.
-
Támogatja a Samsung Galaxy Z Fold2 5G az 5G hálózatokat?
Igen, a Samsung Galaxy Z Fold2 5G támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n3, n5, n7, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Hány kamera van a Samsung Galaxy Z Fold2 5G-on?
A Samsung Galaxy Z Fold2 5G hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Két kamerás szolgál szelfikhez.