Menü

Téma

Nyelv

T-Mobile REVVL 6 2
T-Mobile

T-Mobile REVVL 6

  • Operációs rendszer Android 12
  • Kijelző 6.52 hüvelyk 720x1600 pixel
  • Akkumulátor 4500 mAh Li-Ion
  • Teljesítmény 4GB RAM Dimensity 700
  • Kamerák 13MP 1080p
  • Tárhely 64GB

T-Mobile REVVL 6 specifikációk

Általános

Gyártó
T-Mobile
Modell
REVVL 6
Alternatív név
TMAF025G
Bejelentés
2022. Július 28, Csütörtök
Piacra kerülés
2022. Július 28, Csütörtök
Állapot
Kapható
Árak
€170

Kialakítás

Magasság
166.6 mm (6.56 hüvelyk)
Szélesség
76.4 mm (3.01 hüvelyk)
Vastagság
8.8 mm (0.35 hüvelyk)
Tömeg
194 g (6.84 oz)
Színek
Kék
Védettség
Spritzálló

Kijelző

Kijelző típusa
IPS LCD
Kijelző mérete
6.52 hüvelyk
Felbontás
720 × 1600 pixel
Képarány
20:9
Pixelsűrűség
269 ppi
Kijelző/előlap arány
≈ 80.6%
Érintőkijelző
Igen
Kijelző extrák
Kapacitív érintőkijelző
Multitouch kijelző

Hardver

Chipkészlet
MediaTek Dimensity 700
CPU-magok
8
Gyártástechnológia
7 nm
Max. órajel
2.2 GHz
Architektúra
64-bit
Mikroarchitektúra
Cortex-A76
Cortex-A55
Memóriatípus
LPDDR4X
Grafikus vezérlő
ARM Mali-G57 MC2
RAM
4GB
Tárhely
64GB
Változatok
64GB 4GB RAM
Bővíthető tárhely
Igen
Kártyafoglalat
microSDXC

Szoftver

Operációs rendszer
Android 12 (Snow Cone)

Hátlapi kamera

Kameratámogatás
Igen
Három kamerás
13 MP ( Széles látószög )
Autofókusz (AF)

0.08 MP ( Segédlencse )
2 MP ( Makró )
Beépített vaku
Igen
Vaku típusa
LED vaku
Extrák
Magas dinamikatartomány (HDR)
Panoráma
Videó
Igen
Videófelbontás
1080p @ 30 fps

Előlapi kamera

Kameratámogatás
Igen
Egy kamerás
5 MP
Videó
Igen
Videófelbontás
1080p @ 30 fps

Akkumulátor

Típus
Li-Ion
Kapacitás
4500 mAh
Vezetékes töltési teljesítmény
15 W

Hálózat

SIM-kártyák
Single SIM (Nano-SIM)
VoLTE támogatás
Igen
Adatátviteli sebesség
5G, LTE, HSPA
2G sávok
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G sávok
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G sávok
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b71 (600 MHz)
5G sávok
5G: n25 (1900), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700 MHz)

Adatátvitel

Wi-Fi támogatás
Igen ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi szabványok
802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi extrák
Dual-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth támogatás
Igen, v5.1
USB-portok
USB Type-C 2.0
GPS támogatás
Igen
NFC támogatás
Nem

Multimédia

Hangszóró
Igen
Fejhallgató-csatlakozó
Igen
FM-rádió
Nem

Extrák

Szenzorok
Gyorsulásmérő
Barométer
Iránytű
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő

Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.

T-Mobile REVVL 6 fotók

Gyakran ismételt kérdések

Mennyibe kerül a T-Mobile REVVL 6?

A T-Mobile REVVL 6 ára jelenleg €170, de idővel változhat.

Mikor jelent meg a T-Mobile REVVL 6?

A T-Mobile REVVL 6 hivatalos megjelenési dátuma: 2022. Július 28, Csütörtök.

Kapható a T-Mobile REVVL 6 boltokban?

Igen, a T-Mobile REVVL 6 hivatalosan forgalomban van.

Mennyi a T-Mobile REVVL 6 tömege?

A T-Mobile REVVL 6 tömege körülbelül 194 gramm.

Mekkora a T-Mobile REVVL 6 kijelzője?

A T-Mobile REVVL 6 kijelzője 6.52 hüvelykes.

Támogatja a T-Mobile REVVL 6 az 5G hálózatokat?

Igen, a T-Mobile REVVL 6 támogatja az 5G-t a következő sávokon: n25, n41, n66, n71, n77.

Hány kamera van a T-Mobile REVVL 6-on?

A T-Mobile REVVL 6 hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.