TCL 10 TabMid
TCL 10 TabMid specifikációk
Általános
| Gyártó | TCL |
| Modell | 10 TabMid |
| Bejelentés | 2020. Szeptember 01, Kedd |
| Állapot | Kifutott |
| Árak | €230 |
Kialakítás
| Magasság | 209.4 mm (8.24 hüvelyk) |
| Szélesség | 125.2 mm (4.93 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.6 mm (0.34 hüvelyk) |
| Tömeg | 325 g (11.46 oz) |
| Színek | Prime Black |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 8 hüvelyk |
| Felbontás | 1200 × 1920 pixel |
| Képarány | 16:10 |
| Pixelsűrűség | 283 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 70.8% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Nem |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőkijelző Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 665 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 11 nm |
| Max. órajel | 2.0 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.0 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.8 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 3GB |
| Tárhely | 32GB |
| Tárhely típusa | eMMC 5.1 |
| Változatok | 32GB 3GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 10 (Quince Tart) |
| Felhasználói felület | TCL UI |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 5 MP, ƒ/2.0 ( Széles látószög ), 1.12 μm, 1/4.0" Szenzorméret |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Digitális zoom |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 5 MP, ƒ/2.4 ( Széles látószög ), 1.12 μm, 1/5.0" Szenzorméret |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 5500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.0 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
TCL 10 TabMid fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a TCL 10 TabMid?
A TCL 10 TabMid ára jelenleg €230, de idővel változhat.
-
Kapható a TCL 10 TabMid boltokban?
Nem, a TCL 10 TabMid már kifutott, hivatalos boltokban nem érhető el, de felbukkanhat viszonteladóknál.
-
Mennyi a TCL 10 TabMid tömege?
A TCL 10 TabMid tömege körülbelül 325 gramm.
-
Mekkora a TCL 10 TabMid kijelzője?
A TCL 10 TabMid kijelzője 8 hüvelykes.
-
Hány kamera van a TCL 10 TabMid-on?
A TCL 10 TabMid hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.