TCL Tab 10L
TCL Tab 10L specifikációk
Általános
| Gyártó | TCL |
| Modell | Tab 10L |
| Alternatív név | 8491X (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2022. Január 04, Kedd |
| Állapot | Kapható |
| Árak | ₹7,299 |
Kialakítás
| Magasság | 243.2 mm (9.57 hüvelyk) |
| Szélesség | 158.2 mm (6.23 hüvelyk) |
| Vastagság | 9.2 mm (0.36 hüvelyk) |
| Tömeg | 426 g (15.03 oz) |
| Színek | Prime Black |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 10.1 hüvelyk |
| Felbontás | 800 × 1280 pixel |
| Képarány | 16:10 |
| Pixelsűrűség | 149 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 76.9% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek MT8167 |
| CPU-magok | 4 |
| Gyártástechnológia | 28 nm |
| Max. órajel | 1.5 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A35 |
| Memóriatípus | LPDDR4 |
| Grafikus vezérlő | IMG PowerVR GE8300 |
| RAM | 2GB |
| Tárhely | 32GB |
| Tárhely típusa | eMMC 5.1 |
| Változatok | 32GB 2GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 2 MP |
| Extrák | Digitális zoom |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 720p |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 2 MP |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 720p |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 4080 mAh |
Hálózat
| Mobilhálózat | Nem |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi extrák | Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v4.2 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Nem |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| Hangformátumok | Dupla hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
TCL Tab 10L fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a TCL Tab 10L?
A TCL Tab 10L ára jelenleg ₹7,299, de idővel változhat.
-
Kapható a TCL Tab 10L boltokban?
Igen, a TCL Tab 10L hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a TCL Tab 10L tömege?
A TCL Tab 10L tömege körülbelül 426 gramm.
-
Mekkora a TCL Tab 10L kijelzője?
A TCL Tab 10L kijelzője 10.1 hüvelykes.
-
Hány kamera van a TCL Tab 10L-on?
A TCL Tab 10L hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.