Tecno Camon 17P
Tecno Camon 17P specifikációk
Általános
| Gyártó | Tecno |
| Modell | Camon 17P |
| Alternatív név | CG7 (Nemzetközi) CG7n (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2021. Május 08, Szombat |
| Piacra kerülés | 2021. Május 28, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €210 |
Kialakítás
| Magasság | 168.7 mm (6.64 hüvelyk) |
| Szélesség | 76.4 mm (3.01 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.8 mm (0.35 hüvelyk) |
| Színek | Frost Sliver, Fekete mágnes, Lucfenyő |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.8 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2460 pixel |
| Pixelsűrűség | 395 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 85.2% |
| Csúcsfényerő | 500 cd/m² |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Helio G85 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 12 nm |
| Max. órajel | 2.0 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.0 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G52 MC2 |
| RAM | 6GB |
| Tárhely | 128GB |
| Változatok | 128GB 6GB RAM |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Felhasználói felület | HIOS 7.6 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 64 MP ( Széles látószög ) PDAF 2 MP ( Makró ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Négy LED-es vaku |
| Extrák | Automatikus vaku Sorozatfelvétel mód Digitális zoom Expozíció kompenzáció Arcérzékelés Magas dinamikatartomány (HDR) ISO beállítások Panoráma Érintés a fókuszhoz |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 16 MP |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es vaku |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi extrák | Mobil hotspot |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.0 |
| USB-portok | USB 2.0 USB Type-C 2.0 |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Ujjlenyomat-érzékelő Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Tecno Camon 17P értékelések
Videós értékelések
Tecno Camon 17P fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Tecno Camon 17P?
A Tecno Camon 17P ára jelenleg €210, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Tecno Camon 17P?
A Tecno Camon 17P hivatalos megjelenési dátuma: 2021. Május 28, Péntek.
-
Kapható a Tecno Camon 17P boltokban?
Igen, a Tecno Camon 17P hivatalosan forgalomban van.
-
Mekkora a Tecno Camon 17P kijelzője?
A Tecno Camon 17P kijelzője 6.8 hüvelykes.
-
Támogatja a Tecno Camon 17P az 5G hálózatokat?
Nem, a Tecno Camon 17P nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a Tecno Camon 17P-on?
A Tecno Camon 17P hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.