Tecno Camon 30 5G
Tecno Camon 30 5G specifikációk
Általános
| Gyártó | Tecno |
| Modell | Camon 30 5G |
| Alternatív név | CL7 (Nemzetközi) CL7k (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2024. Február 27, Kedd |
| Piacra kerülés | 2024. Április 02, Kedd |
| Állapot | Kapható |
| Árak | ₹19,999 |
Kialakítás
| Magasság | 165.4 mm (6.51 hüvelyk) |
| Szélesség | 75.9 mm (2.99 hüvelyk) |
| Vastagság | 7.8 mm (0.31 hüvelyk) |
| Tömeg | 199 g (7.02 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Üveg vagy szilikon polimer (ökobőr) Elöl: Üveg |
| Színek | Fekete, Zöld, Fehér |
| Védettség | Porellenálló Vízálló (fröccsenő víz ellen) |
| Hivatalos minősítés | IP54 |
Kijelző
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.78 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2436 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Pixelsűrűség | 393 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 87.5% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Dimensity 7020 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2.2 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR5 |
| Grafikus vezérlő | IMG BXM-8-256 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB |
| Változatok | 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 14 (Upside Down Cake), Legfeljebb 2 főverziós Android-frissítés |
| Felhasználói felület | HIOS 14 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 50 MP, ƒ/1.9 ( Széles látószög ), 1/1.57" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 2 MP ( Segédlencse ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 50 MP ( Széles látószög ) Autofókusz (AF) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es vaku |
| Videó | Igen |
Akkumulátor
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 70 W |
| Extrák | Vezetékes töltés 0-ról 100%-ra 45 perc alatt (a gyártó szerint) |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.3 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Dolby Atmos, Dupla hangszórók |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Optikai kijelző alatti ujjlenyomat-érzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Tecno Camon 30 5G fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Tecno Camon 30 5G?
A Tecno Camon 30 5G ára jelenleg ₹19,999, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Tecno Camon 30 5G?
A Tecno Camon 30 5G hivatalos megjelenési dátuma: 2024. Április 02, Kedd.
-
Kapható a Tecno Camon 30 5G boltokban?
Igen, a Tecno Camon 30 5G hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Tecno Camon 30 5G tömege?
A Tecno Camon 30 5G tömege körülbelül 199 gramm.
-
Mekkora a Tecno Camon 30 5G kijelzője?
A Tecno Camon 30 5G kijelzője 6.78 hüvelykes.
-
Támogatja a Tecno Camon 30 5G az 5G hálózatokat?
Igen, a Tecno Camon 30 5G támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2.
-
Hány kamera van a Tecno Camon 30 5G-on?
A Tecno Camon 30 5G hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.