Tecno Pop X 4G
Tecno Pop X 4G specifikációk
Általános
| Gyártó | Tecno |
| Modell | Pop X 4G |
| Bejelentés | 2026. Március 04, Szerda |
| Piacra kerülés | 2026. Március 06, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | ₹9,299 |
Kialakítás
| Magasság | 167.7 mm (6.60 hüvelyk) |
| Szélesség | 77.8 mm (3.06 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.1 mm (0.32 hüvelyk) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Műanyag Keret: Műanyag Elöl: Üveg |
| Színek | Zöld, Fehér |
| Védettség | Ejtésállóság (akár 1,2 m-ig) Teljesen porálló és vízálló (vízcseppek ellen) |
| Hivatalos minősítés | IP64 |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.74 hüvelyk |
| Felbontás | 720 × 1600 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 260 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 84.1% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőkijelző Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Unisoc T7250 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 12 nm |
| Max. órajel | 1800 MHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G57 @850MHz (1 magos) |
| RAM | 4GB |
| Tárhely | 64GB |
| Változatok | 64GB 4GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Felhasználói felület | HIOS 15 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 13 MP, ƒ/1.9 ( Széles látószög ) |
| Videó | Igen |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP |
| Videó | Igen |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 15 W |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Adatátviteli sebesség | LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.2 |
| USB-portok | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Tecno Pop X 4G fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Tecno Pop X 4G?
A Tecno Pop X 4G ára jelenleg ₹9,299, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Tecno Pop X 4G?
A Tecno Pop X 4G hivatalos megjelenési dátuma: 2026. Március 06, Péntek.
-
Kapható a Tecno Pop X 4G boltokban?
Igen, a Tecno Pop X 4G hivatalosan forgalomban van.
-
Mekkora a Tecno Pop X 4G kijelzője?
A Tecno Pop X 4G kijelzője 6.74 hüvelykes.
-
Támogatja a Tecno Pop X 4G az 5G hálózatokat?
Nem, a Tecno Pop X 4G nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a Tecno Pop X 4G-on?
A Tecno Pop X 4G hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.