Ulefone Armor 27
Ulefone Armor 27 specifikációk
Általános
| Gyártó | Ulefone |
| Modell | Armor 27 |
| Bejelentés | 2024. November 01, Péntek |
| Piacra kerülés | 2024. November 01, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €340 |
Kialakítás
| Magasság | 182.8 mm (7.20 hüvelyk) |
| Szélesség | 86.8 mm (3.42 hüvelyk) |
| Vastagság | 18.5 mm (0.73 hüvelyk) |
| Tömeg | 441 g (15.56 oz) |
| Színek | Fekete |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagy nyomású vízsugárnak; 2 m mélységig merülhet 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69K |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.78 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2460 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Pixelsűrűség | 396 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 68.8% |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass Victus üveg, Ütésálló (2 m-ig), Megfelel a MIL-STD-810H szabványnak, Mohs szint 4 |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Nem |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Helio G99 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2.2 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12GB |
| Tárhely | 256GB |
| Tárhely típusa | UFS 2.2 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 14 (Upside Down Cake) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 50 MP, ƒ/2.0 ( Széles látószög ), 1.2 μm, 1/1.31" Szenzorméret PDAF 50 MP, ƒ/2.2, 117° ( Ultraszéles ) 64 MP, ƒ/1.8 ( Éjjellátó ) 2 infravörös fény |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 32 MP, ƒ/2.5 ( Széles látószög ), 0.8 μm |
| Videó | Igen |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 10600 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 33 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 30 W |
| Extrák | Fordított vezeték nélküli töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Adatátviteli sebesség | LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.2 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő |
| Különleges funkciók | Kiegészítő csatlakozó (Ulefone endoszkóp, mikroszkóp) |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Ulefone Armor 27 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Ulefone Armor 27?
A Ulefone Armor 27 ára jelenleg €340, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Ulefone Armor 27?
A Ulefone Armor 27 hivatalos megjelenési dátuma: 2024. November 01, Péntek.
-
Kapható a Ulefone Armor 27 boltokban?
Igen, a Ulefone Armor 27 hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Ulefone Armor 27 tömege?
A Ulefone Armor 27 tömege körülbelül 441 gramm.
-
Mekkora a Ulefone Armor 27 kijelzője?
A Ulefone Armor 27 kijelzője 6.78 hüvelykes.
-
Támogatja a Ulefone Armor 27 az 5G hálózatokat?
Nem, a Ulefone Armor 27 nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a Ulefone Armor 27-on?
A Ulefone Armor 27 hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.