Ulefone Armor Mini 20
Ulefone Armor Mini 20 specifikációk
Általános
| Gyártó | Ulefone |
| Modell | Armor Mini 20 |
| Bejelentés | 2024. Szeptember 01, Vasárnap |
| Piacra kerülés | 2024. Szeptember 01, Vasárnap |
| Állapot | Kapható |
Kialakítás
| Magasság | 133.5 mm (5.26 hüvelyk) |
| Szélesség | 63.3 mm (2.49 hüvelyk) |
| Vastagság | 24.9 mm (0.98 hüvelyk) |
| Tömeg | 301 g (10.62 oz) |
| Színek | Fekete |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagy nyomású vízsugárnak; 2 m mélységig merülhet 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69K |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 4.7 hüvelyk |
| Felbontás | 720 × 1600 pixel |
| Képfrissítési ráta | 90 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 373 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 63.1% |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass Victus üveg, Ütésálló (2 m-ig), Megfelel a MIL-STD-810H szabványnak, Mohs szint 4 |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Nem |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Helio G99 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2.2 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Tárhely | 256GB |
| Tárhely típusa | UFS 2.2 |
| Változatok | 256GB 8GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 14 (Upside Down Cake) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 50 MP, ƒ/2.0 ( Széles látószög ), 1.2 μm, 1/1.31" Szenzorméret 64 MP, ƒ/1.8 ( Éjjellátó ) 2 infravörös fény |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 32 MP, ƒ/2.5 ( Széles látószög ), 0.8 μm, 1/2.8" Szenzorméret |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 6200 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 33 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Extrák | Fordított vezeték nélküli töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Adatátviteli sebesség | LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.2 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő |
| Különleges funkciók | 500 lumenes dedikált zseblámpa |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Ulefone Armor Mini 20 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mikor jelent meg a Ulefone Armor Mini 20?
A Ulefone Armor Mini 20 hivatalos megjelenési dátuma: 2024. Szeptember 01, Vasárnap.
-
Kapható a Ulefone Armor Mini 20 boltokban?
Igen, a Ulefone Armor Mini 20 hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Ulefone Armor Mini 20 tömege?
A Ulefone Armor Mini 20 tömege körülbelül 301 gramm.
-
Mekkora a Ulefone Armor Mini 20 kijelzője?
A Ulefone Armor Mini 20 kijelzője 4.7 hüvelykes.
-
Támogatja a Ulefone Armor Mini 20 az 5G hálózatokat?
Nem, a Ulefone Armor Mini 20 nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a Ulefone Armor Mini 20-on?
A Ulefone Armor Mini 20 hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.