Umidigi F1
Umidigi F1 specifikációk
Általános
| Gyártó | Umidigi |
| Modell | F1 |
| Bejelentés | 2019. Január 01, Kedd |
| Piacra kerülés | 2019. Január 01, Kedd |
| Állapot | Kifutott |
| Árak | €200 |
Kialakítás
| Magasság | 156.7 mm (6.17 hüvelyk) |
| Szélesség | 74.3 mm (2.93 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.8 mm (0.35 hüvelyk) |
| Tömeg | 186 g (6.56 oz) |
| Színek | Fekete, Arany, Piros |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.3 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2340 pixel |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 409 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 83.7% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Helio P60 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 12 nm |
| Max. órajel | 2.0 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 4GB |
| Tárhely | 128GB |
| Tárhely típusa | eMMC 5.1 |
| Változatok | 128GB 4GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 9.0 (Pie) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 16 MP, ƒ/1.7, 1.12 μm, 1/2.8" Szenzorméret PDAF 8 MP |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es, kéttónusú vaku |
| Extrák | Sorozatfelvétel mód Expozíció kompenzáció Arcérzékelés Geocímkézés Magas dinamikatartomány (HDR) ISO beállítások Panoráma Érintés a fókuszhoz |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 16 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Széles látószög ), 1.0 μm, 1/3.06" Szenzorméret |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Ion |
| Kapacitás | 5150 mAh |
| Eltávolíthatóság | Beépített |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE (2CA) Cat13 600/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi extrák | Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v4.1 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS, GLONASS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű / Magnetométer Ujjlenyomat-érzékelő Giroszkóp Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Umidigi F1 értékelések
Videós értékelések
Umidigi F1 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Umidigi F1?
A Umidigi F1 ára jelenleg €200, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Umidigi F1?
A Umidigi F1 hivatalos megjelenési dátuma: 2019. Január 01, Kedd.
-
Kapható a Umidigi F1 boltokban?
Nem, a Umidigi F1 már kifutott, hivatalos boltokban nem érhető el, de felbukkanhat viszonteladóknál.
-
Mennyi a Umidigi F1 tömege?
A Umidigi F1 tömege körülbelül 186 gramm.
-
Mekkora a Umidigi F1 kijelzője?
A Umidigi F1 kijelzője 6.3 hüvelykes.
-
Hány kamera van a Umidigi F1-on?
A Umidigi F1 hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.