Vivo iQOO U5x
Vivo iQOO U5x specifikációk
Általános
| Gyártó | Vivo |
| Modell | iQOO U5x |
| Alternatív név | V2180GA (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2022. Március 28, Hétfő |
| Piacra kerülés | 2022. Március 28, Hétfő |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €140 |
Kialakítás
| Magasság | 164 mm (6.46 hüvelyk) |
| Szélesség | 75.2 mm (2.96 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.3 mm (0.33 hüvelyk) |
| Tömeg | 179 g (6.31 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Műanyag Keret: Műanyag Elöl: Üveg |
| Színek | sötétkék, Világoskék |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.51 hüvelyk |
| Felbontás | 720 × 1600 pixel |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 270 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 83% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 680 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2.4 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 8GB |
| Tárhely | 128GB |
| Tárhely típusa | UFS 2.2 |
| Változatok | 128GB 4GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Felhasználói felület | OriginOS Ocean |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 13 MP, ƒ/2.2 ( Széles látószög ) Automatikus vaku 2 MP ( Makró ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP, ƒ/2.0 |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 10 W |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.0 |
| USB-portok | Micro-USB 2.0 |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű / Magnetométer Ujjlenyomat-érzékelő Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Vivo iQOO U5x fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Vivo iQOO U5x?
A Vivo iQOO U5x ára jelenleg €140, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Vivo iQOO U5x?
A Vivo iQOO U5x hivatalos megjelenési dátuma: 2022. Március 28, Hétfő.
-
Kapható a Vivo iQOO U5x boltokban?
Igen, a Vivo iQOO U5x hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Vivo iQOO U5x tömege?
A Vivo iQOO U5x tömege körülbelül 179 gramm.
-
Mekkora a Vivo iQOO U5x kijelzője?
A Vivo iQOO U5x kijelzője 6.51 hüvelykes.
-
Támogatja a Vivo iQOO U5x az 5G hálózatokat?
Nem, a Vivo iQOO U5x nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a Vivo iQOO U5x-on?
A Vivo iQOO U5x hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.