Vivo Pad6 Pro
Vivo Pad6 Pro specifikációk
Általános
| Gyártó | Vivo |
| Modell | Pad6 Pro |
| Bejelentés | 2026. Március 30, Hétfő |
| Piacra kerülés | 2026. Április 03, Péntek |
| Állapot | Hamarosan |
| Árak | €570 |
Kialakítás
| Magasság | 297 mm (11.69 hüvelyk) |
| Szélesség | 199.8 mm (7.87 hüvelyk) |
| Vastagság | 6.2 mm (0.24 hüvelyk) |
| Tömeg | 663 g (23.39 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Alumínium Keret: Alumínium Elöl: Üveg |
| Színek | Kék, Szürke, Lila |
| Dizájn extrák | Stylus támogatás |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 13.2 hüvelyk |
| Felbontás | 2512 × 3840 pixel |
| Képfrissítési ráta | 144 Hz |
| Képarány | 3:2 |
| Pixelsűrűség | 348 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 86.8% |
| Csúcsfényerő | 1200 cd/m² |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Nem |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín Kapacitív érintőképernyő HDR Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 3 nm |
| Max. órajel | 4.6 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Memóriatípus | LPDDR5X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB |
| Tárhely típusa | UFS 4.1 |
| Változatok | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | OriginOS 6 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 13 MP |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Panoráma |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Kapacitás | 13000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 66 W |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés |
Hálózat
| Mobilhálózat | Nem |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | 8 hangszóró, Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő (csak tartozékokhoz) |
| Különleges funkciók | USB Power Delivery |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Vivo Pad6 Pro fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Vivo Pad6 Pro?
A Vivo Pad6 Pro ára jelenleg €570, de idővel változhat.
-
Mikor várható a Vivo Pad6 Pro megjelenése?
A Vivo Pad6 Pro várható megjelenése: 2026. Április 03, Péntek.
-
Kapható a Vivo Pad6 Pro boltokban?
Nem, a Vivo Pad6 Pro még nem került piacra.
-
Mennyi a Vivo Pad6 Pro tömege?
A Vivo Pad6 Pro tömege körülbelül 663 gramm.
-
Mekkora a Vivo Pad6 Pro kijelzője?
A Vivo Pad6 Pro kijelzője 13.2 hüvelykes.
-
Hány kamera van a Vivo Pad6 Pro-on?
A Vivo Pad6 Pro hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.