Vivo S60
Vivo S60 specifikációk
Általános
| Gyártó | Vivo |
| Modell | S60 |
| Alternatív név | V2571A (Nemzetközi) |
| Állapot | Pletykált |
Kialakítás
| Magasság | 157.5 mm (6.20 hüvelyk) |
| Szélesség | 74.3 mm (2.93 hüvelyk) |
| Vastagság | 7.9 mm (0.31 hüvelyk) |
| Tömeg | 207 g (7.30 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Üveg Keret: Alumínium Elöl: Üveg |
| Színek | Szürke, Zöld, Fehér |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagynyomású vízsugaraknak; meríthető akár 1,5 m mélységig 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69 |
Kijelző
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.59 hüvelyk |
| Felbontás | 1260 × 2750 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 459 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 90.7% |
| Csúcsfényerő | 5000 cd/m² |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín Kapacitív érintőkijelző HDR Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 4 nm |
| Max. órajel | 3.0 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Memóriatípus | LPDDR5X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 735 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB |
| Tárhely típusa | UFS 4.1 |
| Változatok | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | OriginOS 6 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 50 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Széles látószög ), 1.0 μm, 1/1.56" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.7, 73 mm ( Periszkópos teleobjektív ), 0.8 μm, x3 Optikai zoom, 1/1.95" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Ultraszéles ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Gyűrűs LED-vaku |
| Extrák | Színspektrum-érzékelő Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videófelbontás | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Széles látószög ), 0.64 μm, 1/2.76" Szenzorméret Autofókusz (AF) |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion |
| Kapacitás | 7200 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 90 W |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Közelségérzékelő Ultrahangos ujjlenyomat-érzékelő a kijelző alatt |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Vivo S60 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Kapható a Vivo S60 boltokban?
Nem, a Vivo S60 még nem került piacra.
-
Mennyi a Vivo S60 tömege?
A Vivo S60 tömege körülbelül 207 gramm.
-
Mekkora a Vivo S60 kijelzője?
A Vivo S60 kijelzője 6.59 hüvelykes.
-
Támogatja a Vivo S60 az 5G hálózatokat?
Igen, a Vivo S60 támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2.
-
Hány kamera van a Vivo S60-on?
A Vivo S60 hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.