Vivo V70 FE
Vivo V70 FE specifikációk
Általános
| Gyártó | Vivo |
| Modell | V70 FE |
| Alternatív név | V2550 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2026. Március 09, Hétfő |
| Piacra kerülés | 2026. Március 17, Kedd |
| Állapot | Kapható |
| Árak | ₹40,890 |
Kialakítás
| Magasság | 163.7 mm (6.44 hüvelyk) |
| Szélesség | 76.2 mm (3.00 hüvelyk) |
| Vastagság | 7.6 mm (0.30 hüvelyk) |
| Tömeg | 200 g (7.05 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Műanyag Keret: Műanyag Elöl: Üveg |
| Színek | sötétkék, Lila, Ezüst |
| Védettség | por- és vízálló (ellenáll a nagy nyomású vízsugaraknak; 1,5 m-ig 2 órán át meríthető) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69 |
Kijelző
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.83 hüvelyk |
| Felbontás | 1260 × 2800 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 449 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 90.7% |
| Csúcsfényerő | 1900 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Mohs szint 4 |
| Érintőkijelző | Igen |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín Kapacitív érintőkijelző HDR10+ Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Mediatek Dimensity 7360 Turbo |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 4 nm |
| Max. órajel | 2.5 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR5 |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Tárhely | 128GB, 256GB, 512GB |
| Tárhely típusa | UFS 3.1 |
| Változatok | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | OriginOS 6 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 200 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Széles látószög ), 1/1.56" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultraszéles ), 1/4.0" Szenzorméret |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Gyűrűs LED-vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videós extrák | Gyro-EIS, Optikai képstabilizálás (OIS) |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 32 MP, ƒ/2.2, 22 mm ( Széles látószög ), 0.7 μm, 1/3.1" Szenzorméret 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Széles látószög ) Autofókusz (AF) (Csak India) |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion |
| Kapacitás | 7000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 90 W |
| Extrák | Bypass töltés Fordított vezetékes töltés Vezetékes töltés 0-ról 100%-ra 60 perc alatt (a megadottak szerint) |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Giroszkóp Optikai kijelző alatti ujjlenyomat-érzékelő Közelségérzékelő |
| Különleges funkciók | Darkness Glow technológia (piacfüggő) |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Vivo V70 FE fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Vivo V70 FE?
A Vivo V70 FE ára jelenleg ₹40,890, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Vivo V70 FE?
A Vivo V70 FE hivatalos megjelenési dátuma: 2026. Március 17, Kedd.
-
Kapható a Vivo V70 FE boltokban?
Igen, a Vivo V70 FE hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Vivo V70 FE tömege?
A Vivo V70 FE tömege körülbelül 200 gramm.
-
Mekkora a Vivo V70 FE kijelzője?
A Vivo V70 FE kijelzője 6.83 hüvelykes.
-
Támogatja a Vivo V70 FE az 5G hálózatokat?
Igen, a Vivo V70 FE támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Hány kamera van a Vivo V70 FE-on?
A Vivo V70 FE hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Két kamerás szolgál szelfikhez.