Vivo X300 FE
Vivo X300 FE specifikációk
Általános
| Gyártó | Vivo |
| Modell | X300 FE |
| Alternatív név | V2537 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2026. Április 16, Csütörtök |
| Piacra kerülés | 2026. Április 29, Szerda |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €999 ₹79,999 |
Kialakítás
| Magasság | 150.8 mm (5.94 hüvelyk) |
| Szélesség | 71.8 mm (2.83 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.2 mm (0.32 hüvelyk) |
| Tömeg | 190 g (6.70 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Üveg Keret: Alumínium Elöl: Üveg |
| Színek | Fekete, Zöld, Lila, Fehér |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagynyomású vízsugaraknak; meríthető akár 1,5 m mélységig 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69 |
Kijelző
| Kijelző típusa | LTPO AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.31 hüvelyk |
| Felbontás | 1216 × 2640 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 461 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 90.2% |
| Csúcsfényerő | 5000 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Mohs szint 4 |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín 2160Hz PWM Dimming Kapacitív érintőkijelző HDR10+ Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 3 nm |
| Max. órajel | 3800 MHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Memóriatípus | LPDDR5X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 829 |
| RAM | 12GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB |
| Tárhely típusa | UFS 4.1 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava), Legfeljebb 5 főverziós Android-frissítés |
| Felhasználói felület | OriginOS 6 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 50 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Széles látószög ), 1.0 μm, 1/1.56" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.7, 73 mm ( Periszkópos teleobjektív ), 0.8 μm, x3 Optikai zoom, 1/1.95" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Ultraszéles ), 1.12 μm, 1/4.0" Szenzorméret |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Multi-fókuszú LED vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma Zeiss optika |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS, Optikai képstabilizálás (OIS) |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 50 MP, ƒ/2.0, 20 mm ( Széles látószög ), 0.64 μm, 1/2.76" Szenzorméret Autofókusz (AF) |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Zeiss optika |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion |
| Kapacitás | 6500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 90 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 40 W |
| Extrák | Bypass töltés Fordított vezetékes töltés Fordított vezeték nélküli töltés Vezetékes töltés 0-ról 100%-ra 55 perc alatt (a megadottak szerint) |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Ultrahangos ujjlenyomat-érzékelő a kijelző alatt |
| Különleges funkciók | Opcionális kiegészítő zoomobjektívek: 200 mm, 2,35x optikai zoom, Zeiss optika USB Power Delivery |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Vivo X300 FE fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Vivo X300 FE?
A Vivo X300 FE ára jelenleg €999, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Vivo X300 FE?
A Vivo X300 FE hivatalos megjelenési dátuma: 2026. Április 29, Szerda.
-
Kapható a Vivo X300 FE boltokban?
Igen, a Vivo X300 FE hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Vivo X300 FE tömege?
A Vivo X300 FE tömege körülbelül 190 gramm.
-
Mekkora a Vivo X300 FE kijelzője?
A Vivo X300 FE kijelzője 6.31 hüvelykes.
-
Támogatja a Vivo X300 FE az 5G hálózatokat?
Igen, a Vivo X300 FE támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Hány kamera van a Vivo X300 FE-on?
A Vivo X300 FE hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.