Vivo Y37
Vivo Y37 specifikációk
Általános
| Gyártó | Vivo |
| Modell | Y37 |
| Alternatív név | V2357A (Nemzetközi) V2357EA (Nemzetközi) V2407 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2024. Július 15, Hétfő |
| Piacra kerülés | 2024. Augusztus 01, Csütörtök |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €150 |
Kialakítás
| Magasság | 163.6 mm (6.44 hüvelyk) |
| Szélesség | 75.6 mm (2.98 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.4 mm (0.33 hüvelyk) |
| Tömeg | 185 g (6.53 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Műanyag Keret: Műanyag Elöl: Üveg |
| Színek | Fekete, Kék, Zöld, Lila, Piros |
| Védettség | Porellenálló Vízálló (fröccsenő víz ellen) |
| Hivatalos minősítés | IP54 |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.56 hüvelyk |
| Felbontás | 720 × 1612 pixel |
| Képfrissítési ráta | 90 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 269 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 83.6% |
| Csúcsfényerő | 840 cd/m² |
| Érintőkijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Dimensity 6300 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2.4 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB, 12GB |
| Tárhely | 64GB, 128GB, 256GB |
| Tárhely típusa | eMMC 5.1 |
| Változatok | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 14 (Upside Down Cake) |
| Felhasználói felület | Funtouch OS 14 (nemzetközi), OriginOS 4 (Kína) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 13 MP, ƒ/2.2, 25 mm ( Széles látószög ), 1.12 μm Autofókusz (AF) 0.08 MP ( Segédlencse ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 5 MP, ƒ/2.2 ( Széles látószög ), 1.12 μm, 1/5.0" Szenzorméret |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Ion |
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 15 W |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Közelségérzékelő Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Vivo Y37 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Vivo Y37?
A Vivo Y37 ára jelenleg €150, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Vivo Y37?
A Vivo Y37 hivatalos megjelenési dátuma: 2024. Augusztus 01, Csütörtök.
-
Kapható a Vivo Y37 boltokban?
Igen, a Vivo Y37 hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Vivo Y37 tömege?
A Vivo Y37 tömege körülbelül 185 gramm.
-
Mekkora a Vivo Y37 kijelzője?
A Vivo Y37 kijelzője 6.56 hüvelykes.
-
Támogatja a Vivo Y37 az 5G hálózatokat?
Igen, a Vivo Y37 támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Hány kamera van a Vivo Y37-on?
A Vivo Y37 hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.