Vivo Y55L (vivo 1603)
Vivo Y55L (vivo 1603) specifikációk
Általános
| Gyártó | Vivo |
| Modell | Y55L (vivo 1603) |
| Alternatív név | 1603 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2016. Október 01, Szombat |
| Piacra kerülés | 2016. Október 01, Szombat |
| Állapot | Kifutott |
| Árak | ₹9,500 |
Kialakítás
| Magasság | 147.9 mm (5.82 hüvelyk) |
| Szélesség | 72.9 mm (2.87 hüvelyk) |
| Vastagság | 7.5 mm (0.30 hüvelyk) |
| Tömeg | 142 g (5.01 oz) |
| Színek | Arany, Szürke |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 5.2 hüvelyk |
| Felbontás | 720 × 1280 pixel |
| Képarány | 16:9 |
| Pixelsűrűség | 282 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 69.1% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 430 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 28 nm |
| Max. órajel | 1.4 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A53 |
| Memóriatípus | LPDDR3 |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 505 |
| RAM | 2GB |
| Tárhely | 16GB |
| Tárhely típusa | eMMC 5.1 |
| Változatok | 16GB 2GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Felhasználói felület | Funtouch 2.6 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP Automata vaku |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Sorozatfelvétel mód Digitális zoom Expozíció kompenzáció Arcérzékelés Magas dinamikatartomány (HDR) ISO beállítások Panoráma Érintés a fókuszhoz |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 5 MP |
Akkumulátor
| Típus | Li-Ion |
| Kapacitás | 2650 mAh |
| Eltávolíthatóság | Beépített |
Hálózat
| SIM-kártyák | Single SIM (Micro-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi extrák | Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v4.2 |
| USB-portok | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Vivo Y55L (vivo 1603) fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Vivo Y55L (vivo 1603)?
A Vivo Y55L (vivo 1603) ára jelenleg ₹9,500, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Vivo Y55L (vivo 1603)?
A Vivo Y55L (vivo 1603) hivatalos megjelenési dátuma: 2016. Október 01, Szombat.
-
Kapható a Vivo Y55L (vivo 1603) boltokban?
Nem, a Vivo Y55L (vivo 1603) már kifutott, hivatalos boltokban nem érhető el, de felbukkanhat viszonteladóknál.
-
Mennyi a Vivo Y55L (vivo 1603) tömege?
A Vivo Y55L (vivo 1603) tömege körülbelül 142 gramm.
-
Mekkora a Vivo Y55L (vivo 1603) kijelzője?
A Vivo Y55L (vivo 1603) kijelzője 5.2 hüvelykes.
-
Hány kamera van a Vivo Y55L (vivo 1603)-on?
A Vivo Y55L (vivo 1603) hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.