Vivo Y600 Turbo
Vivo Y600 Turbo specifikációk
Általános
| Gyártó | Vivo |
| Modell | Y600 Turbo |
| Alternatív név | V2553A (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2026. Május 25, Hétfő |
| Piacra kerülés | 2026. Május 27, Szerda |
| Állapot | Hamarosan |
| Árak | €290 |
Kialakítás
| Magasság | 163.7 mm (6.44 hüvelyk) |
| Szélesség | 76.2 mm (3.00 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.3 mm (0.33 hüvelyk) |
| Tömeg | 215 g (7.58 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Műanyag Keret: Műanyag Elöl: Üveg |
| Színek | Kék, Arany, Fehér |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagynyomású vízsugaraknak; meríthető akár 1,5 m mélységig 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69 |
Kijelző
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.83 hüvelyk |
| Felbontás | 1260 × 2800 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 450 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 90.3% |
| Csúcsfényerő | 5000 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Ütésálló (1,2 m-ig) |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín 4320Hz PWM Dimming Kapacitív érintőkijelző HDR Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 4 nm |
| Max. órajel | 2700 MHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.7 GHz – Kryo Prime (Cortex-A720) 3x 2.4 GHz – Kryo Gold (Cortex-A720) 4x 1.8 GHz – Kryo Silver (Cortex-A520) |
| Memóriatípus | LPDDR5 |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 810 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB |
| Tárhely típusa | UFS 3.1 |
| Változatok | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | OriginOS 6 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 50 MP, ƒ/1.8 ( Széles látószög ) PDAF 2 MP ( Segédlencse ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP, ƒ/2.1 ( Széles látószög ) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion |
| Kapacitás | 9020 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 90 W |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.2 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Giroszkóp Optikai kijelző alatti ujjlenyomat-érzékelő Közelségérzékelő |
| Különleges funkciók | Programozható tápegység (PPS) Univerzális Gyors Töltési Specifikáció (UFCS) USB Power Delivery |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Vivo Y600 Turbo fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Vivo Y600 Turbo?
A Vivo Y600 Turbo ára jelenleg €290, de idővel változhat.
-
Mikor várható a Vivo Y600 Turbo megjelenése?
A Vivo Y600 Turbo várható megjelenése: 2026. Május 27, Szerda.
-
Kapható a Vivo Y600 Turbo boltokban?
Nem, a Vivo Y600 Turbo még nem került piacra.
-
Mennyi a Vivo Y600 Turbo tömege?
A Vivo Y600 Turbo tömege körülbelül 215 gramm.
-
Mekkora a Vivo Y600 Turbo kijelzője?
A Vivo Y600 Turbo kijelzője 6.83 hüvelykes.
-
Támogatja a Vivo Y600 Turbo az 5G hálózatokat?
Igen, a Vivo Y600 Turbo támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n48, n77, n78.
-
Hány kamera van a Vivo Y600 Turbo-on?
A Vivo Y600 Turbo hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.