Xiaomi 11T
Xiaomi 11T specifikációk
Általános
| Gyártó | Xiaomi |
| Modell | 11T |
| Alternatív név | 21081111RG (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2021. Szeptember 15, Szerda |
| Piacra kerülés | 2021. Október 05, Kedd |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €137.46 £259.99 |
Kialakítás
| Magasság | 164.1 mm (6.46 hüvelyk) |
| Szélesség | 76.9 mm (3.03 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.8 mm (0.35 hüvelyk) |
| Tömeg | 203 g (7.16 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Üveg Keret: Alumínium Előlap: Gorilla Victus üveg |
| Színek | Égi kék, Szürke meteorit, Holdfény Fehér |
| Védettség | Porellenálló Vízálló (fröccsenő víz ellen) |
| Hivatalos minősítés | IP53 |
Kijelző
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.67 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2400 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 395 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 85.1% |
| Csúcsfényerő | 1000 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass Victus üveg |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő HDR10+ Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Dimensity 1200 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 3.0 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB |
| Tárhely | 128GB, 256GB |
| Tárhely típusa | UFS 3.1 |
| Változatok | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 11 (Red Velvet Cake), Frissíthető erre: {0} Android 13 (Tiramisu) |
| Felhasználói felület | MIUI 14 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 108 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Széles látószög ), 0.7 μm, 1/1.52" Szenzorméret 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultraszéles ), 1.12 μm, 1/4.0" Szenzorméret 5 MP, ƒ/2.4, 50 mm, 1.12 μm, 1/5.0" Szenzorméret Autofókusz (AF) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es, kéttónusú vaku |
| Extrák | Folyamatos autofókusz Digitális képstabilizálás Digitális zoom Expozíció kompenzáció Arcérzékelés Arc feloldása Geocímkézés Magas dinamikatartomány (HDR) ISO beállítások Éjszakai mód Panoráma Fázisérzékeléses autofókusz (PDAF) Jelenet mód Önkioldó Érintés a fókuszhoz Fehéregyensúly-beállítások |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 16 MP, ƒ/2.5 ( Széles látószög ), 1.0 μm, 1/3.06" Szenzorméret |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 67 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.2 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5) |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű / Magnetométer Ujjlenyomat-érzékelő Giroszkóp Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Xiaomi 11T értékelések
Videós értékelések
Xiaomi 11T fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Xiaomi 11T?
A Xiaomi 11T ára jelenleg €137.46, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Xiaomi 11T?
A Xiaomi 11T hivatalos megjelenési dátuma: 2021. Október 05, Kedd.
-
Kapható a Xiaomi 11T boltokban?
Igen, a Xiaomi 11T hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Xiaomi 11T tömege?
A Xiaomi 11T tömege körülbelül 203 gramm.
-
Mekkora a Xiaomi 11T kijelzője?
A Xiaomi 11T kijelzője 6.67 hüvelykes.
-
Támogatja a Xiaomi 11T az 5G hálózatokat?
Igen, a Xiaomi 11T támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Hány kamera van a Xiaomi 11T-on?
A Xiaomi 11T hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.