Xiaomi 17 Max
Xiaomi 17 Max specifikációk
Általános
| Gyártó | Xiaomi |
| Modell | 17 Max |
| Alternatív név | 2605EPN8EC (Nemzetközi) |
| Állapot | Pletykált |
Kialakítás
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Üveg Keret: Alumínium Elöl: Üveg |
| Színek | Fekete, Kék, Fehér |
| Védettség | Teljesen porálló és vízálló (1,5 m mélységig 30 percig merülhető) |
| Hivatalos minősítés | IP68 |
Kijelző
| Kijelző típusa | LTPO AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.9 hüvelyk |
| Felbontás | 1200 × 2608 pixel |
| Képfrissítési ráta | 2160 Hz |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 416 ppi |
| Csúcsfényerő | 3500 cd/m² |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | 2160Hz PWM Dimming 68 milliárd szín Kapacitív érintőkijelző Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 3 nm |
| Max. órajel | 4.6 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Memóriatípus | LPDDR5X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB, 1TB |
| Tárhely típusa | UFS 4.1 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | HyperOS 3 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 200 MP, ƒ/1.7 ( Széles látószög ), 1/1.4" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF Optikai képstabilizálás (OIS) 50 MP, 70 mm ( Periszkópos teleobjektív ), x3 Optikai zoom, 1/1.95" Szenzorméret Optikai képstabilizálás (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Ultraszéles ), 0.64 μm, 1/2.76" Szenzorméret |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es, kéttónusú vaku |
| Extrák | Színspektrum-érzékelő Magas dinamikatartomány (HDR) Autofókusz (AF) Leica objektív Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Videós extrák | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR10+ |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 50 MP, ƒ/2.2, 21 mm ( Széles látószög ), 0.61 μm, 1/2.88" Szenzorméret PDAF |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS, HDR10+ |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion (China) |
| Kapacitás | 8000 mAh (China) |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 100 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 50 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés Fordított vezeték nélküli töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | 24-bit/192 kHz Hi-Res hang, Dolby Atmos, Hi-Res vezeték nélküli hang, Snapdragon Sound technológia, Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Barométer Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Ultrahangos ujjlenyomat-érzékelő a kijelző alatt |
| Különleges funkciók | Programozható tápegység (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Xiaomi 17 Max fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Kapható a Xiaomi 17 Max boltokban?
Nem, a Xiaomi 17 Max még nem került piacra.
-
Mekkora a Xiaomi 17 Max kijelzője?
A Xiaomi 17 Max kijelzője 6.9 hüvelykes.
-
Támogatja a Xiaomi 17 Max az 5G hálózatokat?
Igen, a Xiaomi 17 Max támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2.
-
Hány kamera van a Xiaomi 17 Max-on?
A Xiaomi 17 Max hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.