Xiaomi Redmi 15
Xiaomi Redmi 15 specifikációk
Általános
| Gyártó | Xiaomi |
| Modell | Redmi 15 |
| Alternatív név | 25057RN09E (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2025. Augusztus 01, Péntek |
| Piacra kerülés | 2025. Augusztus 01, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | $152 €155.99 £192.95 ₹18,499 |
Kialakítás
| Magasság | 169.5 mm (6.67 hüvelyk) |
| Szélesség | 80.5 mm (3.17 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.4 mm (0.33 hüvelyk) |
| Tömeg | 217 g (7.65 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Műanyag Keret: Műanyag Előlap: Gorilla üveg 3 |
| Színek | Fekete, Szürke, Zöld |
| Védettség | Teljesen porálló és vízálló (vízcseppek ellen) |
| Hivatalos minősítés | IP64 |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.9 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2340 pixel |
| Képfrissítési ráta | 144 Hz |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 374 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 85.7% |
| Csúcsfényerő | 850 cd/m² |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass 3 üveg, Mohs szint 6 |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 6 nm |
| Max. órajel | 2.3 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.3 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Tárhely | 128GB, 256GB |
| Tárhely típusa | UFS 2.2 |
| Változatok | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 4GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 15 (Vanilla Ice Cream), Frissíthető erre: {0} Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | HyperOS 3 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 50 MP, ƒ/1.8 ( Széles látószög ), 1/2.88" Szenzorméret PDAF 2 MP ( Segédlencse ) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP, ƒ/2.0 ( Széles látószög ) |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Kapacitás | 7000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 33 W |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.1 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | 24-bit/192 kHz Hi-Res hang |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő Virtuális közelségérzékelő |
| Különleges funkciók | Programozható tápegység (PPS) Quick Charge 3 USB Power Delivery 2.0 |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Xiaomi Redmi 15 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Xiaomi Redmi 15?
A Xiaomi Redmi 15 ára jelenleg €155.99, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Xiaomi Redmi 15?
A Xiaomi Redmi 15 hivatalos megjelenési dátuma: 2025. Augusztus 01, Péntek.
-
Kapható a Xiaomi Redmi 15 boltokban?
Igen, a Xiaomi Redmi 15 hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Xiaomi Redmi 15 tömege?
A Xiaomi Redmi 15 tömege körülbelül 217 gramm.
-
Mekkora a Xiaomi Redmi 15 kijelzője?
A Xiaomi Redmi 15 kijelzője 6.9 hüvelykes.
-
Támogatja a Xiaomi Redmi 15 az 5G hálózatokat?
Igen, a Xiaomi Redmi 15 támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78.
-
Hány kamera van a Xiaomi Redmi 15-on?
A Xiaomi Redmi 15 hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.