Yezz Art 1 Pro
Yezz Art 1 Pro specifikációk
Általános
| Gyártó | Yezz |
| Modell | Art 1 Pro |
| Bejelentés | 2020. November 01, Vasárnap |
| Piacra kerülés | 2020. November 01, Vasárnap |
| Állapot | Kifutott |
| Árak | €100 |
Kialakítás
| Magasság | 163.9 mm (6.45 hüvelyk) |
| Szélesség | 77.9 mm (3.07 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.9 mm (0.35 hüvelyk) |
| Tömeg | 120 g (4.23 oz) |
| Színek | Csillagkék szín |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.53 hüvelyk |
| Felbontás | 720 × 1560 pixel |
| Képarány | 19.5:9 |
| Pixelsűrűség | 263 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 82% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Helio A25 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 12 nm |
| Max. órajel | 1.8 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A53 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB |
| Tárhely | 64GB |
| Tárhely típusa | eMMC 5.1 |
| Változatok | 64GB 4GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 10 (Quince Tart) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 16 MP, ƒ/2.8, 1/2.8" Szenzorméret Automatikus vaku 2 MP 2 MP |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP, ƒ/2.4, 1/4.0" Szenzorméret |
Akkumulátor
| Típus | Li-Ion |
| Kapacitás | 4000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 10 W |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| 4G sávok | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi extrák | Mobil hotspot |
| Bluetooth támogatás | Igen, v4.2 |
| USB-portok | Micro-USB 2.0 |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Ujjlenyomat-érzékelő Giroszkóp Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Yezz Art 1 Pro fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Yezz Art 1 Pro?
A Yezz Art 1 Pro ára jelenleg €100, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Yezz Art 1 Pro?
A Yezz Art 1 Pro hivatalos megjelenési dátuma: 2020. November 01, Vasárnap.
-
Kapható a Yezz Art 1 Pro boltokban?
Nem, a Yezz Art 1 Pro már kifutott, hivatalos boltokban nem érhető el, de felbukkanhat viszonteladóknál.
-
Mennyi a Yezz Art 1 Pro tömege?
A Yezz Art 1 Pro tömege körülbelül 120 gramm.
-
Mekkora a Yezz Art 1 Pro kijelzője?
A Yezz Art 1 Pro kijelzője 6.53 hüvelykes.
-
Támogatja a Yezz Art 1 Pro az 5G hálózatokat?
Nem, a Yezz Art 1 Pro nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a Yezz Art 1 Pro-on?
A Yezz Art 1 Pro hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.