Yezz Art 2 Pro
Yezz Art 2 Pro specifikációk
Általános
| Gyártó | Yezz |
| Modell | Art 2 Pro |
| Bejelentés | 2021. Július 01, Csütörtök |
| Piacra kerülés | 2021. Július 01, Csütörtök |
| Állapot | Kifutott |
| Árak | €120 |
Kialakítás
| Magasság | 164.2 mm (6.46 hüvelyk) |
| Szélesség | 76.3 mm (3.00 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.8 mm (0.35 hüvelyk) |
| Tömeg | 188 g (6.63 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Alumínium Keret: Alumínium Elöl: Üveg |
| Színek | Sarkvidéki kék színű, Graphite Black Color |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.53 hüvelyk |
| Felbontás | 720 × 1600 pixel |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 269 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 82.2% |
| Kijelzővédelem | Asahi Glass |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Unisoc SC9863A |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 28 nm |
| Max. órajel | 1.6 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 3GB, 4GB |
| Tárhely | 64GB, 128GB |
| Változatok | 64GB 3GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 16 MP, ƒ/2.0, 1/2.8" Szenzorméret Automata vaku 2 MP 2 MP |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 13 MP, ƒ/2.0 |
Akkumulátor
| Típus | Li-Ion |
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 10 W |
| Gyorstöltés támogatása | Nem |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| 4G sávok | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi extrák | Mobil hotspot |
| Bluetooth támogatás | Igen, v4.2 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Ujjlenyomat-érzékelő Giroszkóp Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Yezz Art 2 Pro fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Yezz Art 2 Pro?
A Yezz Art 2 Pro ára jelenleg €120, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Yezz Art 2 Pro?
A Yezz Art 2 Pro hivatalos megjelenési dátuma: 2021. Július 01, Csütörtök.
-
Kapható a Yezz Art 2 Pro boltokban?
Nem, a Yezz Art 2 Pro már kifutott, hivatalos boltokban nem érhető el, de felbukkanhat viszonteladóknál.
-
Mennyi a Yezz Art 2 Pro tömege?
A Yezz Art 2 Pro tömege körülbelül 188 gramm.
-
Mekkora a Yezz Art 2 Pro kijelzője?
A Yezz Art 2 Pro kijelzője 6.53 hüvelykes.
-
Támogatja a Yezz Art 2 Pro az 5G hálózatokat?
Nem, a Yezz Art 2 Pro nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a Yezz Art 2 Pro-on?
A Yezz Art 2 Pro hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.