Menü

Téma

Nyelv

Yezz Liv 3S LTE 9
Yezz

Yezz Liv 3S LTE

  • Operációs rendszer Android 12
  • Kijelző 5 hüvelyk 480x854 pixel
  • Akkumulátor 2000 mAh Li-Ion
  • Teljesítmény 2GB RAM Unisoc SC9832E
  • Kamerák 8MP 1080p
  • Tárhely 16GB eMMC 5.1

Yezz Liv 3S LTE specifikációk

Általános

Gyártó
Yezz
Modell
Liv 3S LTE
Bejelentés
2022. Október 01, Szombat
Piacra kerülés
2023. Január 01, Vasárnap
Állapot
Kapható
Árak
€60

Kialakítás

Magasság
144.5 mm (5.69 hüvelyk)
Szélesség
73.4 mm (2.89 hüvelyk)
Vastagság
10.7 mm (0.42 hüvelyk)
Felhasznált anyagok
Előlap: Asahi üveg
Színek
Cosmos kék színű, Forrest zöld színben, Grafit színű, Naplemente kék

Kijelző

Kijelző típusa
TN TFT
Kijelző mérete
5 hüvelyk
Felbontás
480 × 854 pixel
Képarány
16:9
Pixelsűrűség
196 ppi
Kijelző/előlap arány
≈ 65%
Kijelzővédelem
Asahi Glass
Érintőkijelző
Igen
Keret nélküli kijelző
Nem
Kijelző extrák
Kapacitív érintőkijelző
Multitouch kijelző

Hardver

Chipkészlet
Unisoc SC9832E
CPU-magok
4
Gyártástechnológia
28 nm
Max. órajel
1400 MHz
Mikroarchitektúra
4x 1.4 GHz – Cortex-A53
Memóriatípus
LPDDR3
Grafikus vezérlő
ARM Mali-T820 MP1
RAM
2GB
Tárhely
16GB
Tárhely típusa
eMMC 5.1
Változatok
16GB 2GB RAM
Bővíthető tárhely
Igen
Kártyafoglalat
microSDXC

Szoftver

Operációs rendszer
Android 12 (Snow Cone)

Hátlapi kamera

Kameratámogatás
Igen
Egy kamerás
8 MP
Beépített vaku
Igen
Vaku típusa
LED vaku
Extrák
Magas dinamikatartomány (HDR)
Panoráma
Videó
Igen
Videófelbontás
1080p @ 30 fps

Előlapi kamera

Kameratámogatás
Igen
Egy kamerás
2 MP
Videó
Igen

Akkumulátor

Típus
Li-Ion
Kapacitás
2000 mAh
Eltávolíthatóság
Eltávolítható

Hálózat

SIM-kártyák
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE támogatás
Igen
Adatátviteli sebesség
LTE, HSPA
2G sávok
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G sávok
HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
4G sávok
LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b17 (700 MHz)

Adatátvitel

Wi-Fi támogatás
Igen ( Wi-Fi 4 )
Wi-Fi szabványok
802.11/b/g/n
Bluetooth támogatás
Igen, v4.2
USB-portok
Micro-USB 2.0
USB csatlakozók
USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS)
GPS támogatás
Igen
GPS extrák
GPS
NFC támogatás
Nem

Multimédia

Hangszóró
Igen
Fejhallgató-csatlakozó
Igen
FM-rádió
Igen

Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.

Yezz Liv 3S LTE fotók

Gyakran ismételt kérdések

Mennyibe kerül a Yezz Liv 3S LTE?

A Yezz Liv 3S LTE ára jelenleg €60, de idővel változhat.

Mikor jelent meg a Yezz Liv 3S LTE?

A Yezz Liv 3S LTE hivatalos megjelenési dátuma: 2023. Január 01, Vasárnap.

Kapható a Yezz Liv 3S LTE boltokban?

Igen, a Yezz Liv 3S LTE hivatalosan forgalomban van.

Mekkora a Yezz Liv 3S LTE kijelzője?

A Yezz Liv 3S LTE kijelzője 5 hüvelykes.

Támogatja a Yezz Liv 3S LTE az 5G hálózatokat?

Nem, a Yezz Liv 3S LTE nem támogatja az 5G hálózatokat.

Hány kamera van a Yezz Liv 3S LTE-on?

A Yezz Liv 3S LTE hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.