ZTE nubia X 5G
ZTE nubia X 5G specifikációk
Általános
| Gyártó | ZTE |
| Modell | nubia X 5G |
| Állapot | Törölve |
Kialakítás
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Üveg Keret: Alumínium Előlap: Gorilla üveg 3 |
| Színek | Fekete |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 6.26 hüvelyk |
| Felbontás | 1080 × 2280 pixel |
| Képarány | 19:9 |
| Pixelsűrűség | 403 ppi |
| Kijelzővédelem | Corning Gorilla Glass 3 üveg |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 855 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 7 nm |
| Max. órajel | 2.84 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 640 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Tárhely | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Változatok | 64GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 9.0 (Pie) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 16 MP, ƒ/1.8 PDAF 24 MP, ƒ/1.7 PDAF |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es, kéttónusú vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 16 MP, ƒ/1.8 PDAF 24 MP, ƒ/1.7 PDAF |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | Két LED-es, kéttónusú vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 3800 mAh |
| Eltávolíthatóság | Beépített |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G (2+ Gbps DL), LTE (6CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | DLNA, Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.0 |
| USB-portok | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű / Magnetométer Ujjlenyomat-érzékelő Giroszkóp Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
ZTE nubia X 5G fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Kapható a ZTE nubia X 5G boltokban?
Nem, a ZTE nubia X 5G nem kapható, mert a projektet törölték.
-
Mekkora a ZTE nubia X 5G kijelzője?
A ZTE nubia X 5G kijelzője 6.26 hüvelykes.
-
Hány kamera van a ZTE nubia X 5G-on?
A ZTE nubia X 5G hátlapján Két kamerás található, elöl pedig Két kamerás szolgál szelfikhez.