Realme Pad
Realme Pad specifikációk
Általános
| Gyártó | Realme |
| Modell | Pad |
| Alternatív név | RMP2102 (Nemzetközi) RMP2103 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2021. Szeptember 09, Csütörtök |
| Piacra kerülés | 2021. Szeptember 16, Csütörtök |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €160 |
Kialakítás
| Magasság | 246.1 mm (9.69 hüvelyk) |
| Szélesség | 155.9 mm (6.14 hüvelyk) |
| Vastagság | 6.9 mm (0.27 hüvelyk) |
| Tömeg | 440 g (15.52 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Alumínium Keret: Alumínium Elöl: Üveg |
| Színek | Arany, Szürke |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 10.4 hüvelyk |
| Felbontás | 1200 × 2000 pixel |
| Képarány | 5:3 |
| Pixelsűrűség | 224 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 80.2% |
| Csúcsfényerő | 360 cd/m² |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Nem |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek Helio G80 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 12 nm |
| Max. órajel | 2.0 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.0 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G52 MC2 |
| RAM | 3GB, 4GB, 6GB |
| Tárhely | 32GB, 64GB, 128GB |
| Változatok | 32GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP, 105° ( Ultraszéles ) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Kapacitás | 7100 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
Hálózat
| SIM-kártyák | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE - cellular model only, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.0 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| Hangformátumok | 24-bit/192 kHz Hi-Res hang, Négy hangszóró, Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Realme Pad értékelések
Videós értékelések
Realme Pad fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Realme Pad?
A Realme Pad ára jelenleg €160, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Realme Pad?
A Realme Pad hivatalos megjelenési dátuma: 2021. Szeptember 16, Csütörtök.
-
Kapható a Realme Pad boltokban?
Igen, a Realme Pad hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Realme Pad tömege?
A Realme Pad tömege körülbelül 440 gramm.
-
Mekkora a Realme Pad kijelzője?
A Realme Pad kijelzője 10.4 hüvelykes.
-
Támogatja a Realme Pad az 5G hálózatokat?
Nem, a Realme Pad nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a Realme Pad-on?
A Realme Pad hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.