TCL Tab 10s
TCL Tab 10s specifikációk
Általános
| Gyártó | TCL |
| Modell | Tab 10s |
| Alternatív név | 9080G (Nemzetközi) 9081X (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2021. Január 12, Kedd |
| Piacra kerülés | 2021. Április 26, Hétfő |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €170 |
Kialakítás
| Magasság | 241 mm (9.49 hüvelyk) |
| Szélesség | 158.6 mm (6.24 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.3 mm (0.33 hüvelyk) |
| Tömeg | 464 g (16.37 oz) |
| Színek | Szürke, Ezüst |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 10.1 hüvelyk |
| Felbontás | 1200 × 1920 pixel |
| Képarány | 16:10 |
| Pixelsűrűség | 224 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 77.4% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Nem |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőképernyő Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | MediaTek MT8768 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 12 nm |
| Max. órajel | 2.0 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A53 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB, 4GB |
| Tárhely | 32GB, 64GB |
| Tárhely típusa | eMMC 5.1 |
| Változatok | 32GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 10 (Quince Tart) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 8 MP, ƒ/2.0 ( Széles látószög ), 1.12 μm, 1/4.0" Szenzorméret Automatikus vaku |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Automatikus vaku Digitális zoom |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 5 MP, ƒ/2.2 ( Széles látószög ), 1.12 μm, 1/5.0" Szenzorméret |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 1080p @ 30 fps |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 8000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Gyorstöltés támogatása | Igen |
Hálózat
| SIM-kártyák | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | LTE - cellular model only, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi extrák | Dual-band, Mobil hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.0 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| Hangformátumok | Dupla hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
TCL Tab 10s értékelések
Videós értékelések
TCL Tab 10s fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a TCL Tab 10s?
A TCL Tab 10s ára jelenleg €170, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a TCL Tab 10s?
A TCL Tab 10s hivatalos megjelenési dátuma: 2021. Április 26, Hétfő.
-
Kapható a TCL Tab 10s boltokban?
Igen, a TCL Tab 10s hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a TCL Tab 10s tömege?
A TCL Tab 10s tömege körülbelül 464 gramm.
-
Mekkora a TCL Tab 10s kijelzője?
A TCL Tab 10s kijelzője 10.1 hüvelykes.
-
Támogatja a TCL Tab 10s az 5G hálózatokat?
Nem, a TCL Tab 10s nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a TCL Tab 10s-on?
A TCL Tab 10s hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.