Vivo Y600 Pro
Vivo Y600 Pro specifikációk
Általános
| Gyártó | Vivo |
| Modell | Y600 Pro |
| Alternatív név | V2561A (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2026. Április 27, Hétfő |
| Piacra kerülés | 2026. Április 27, Hétfő |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €250 |
Kialakítás
| Magasság | 163.9 mm (6.45 hüvelyk) |
| Szélesség | 76.5 mm (3.01 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.2 mm (0.32 hüvelyk) |
| Tömeg | 221 g (7.80 oz) |
| Színek | Fekete, Kék, Arany, Lila |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagynyomású vízsugaraknak; 1,5 m mélységig 24 órán át vízbe meríthető) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69 |
Kijelző
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.83 hüvelyk |
| Felbontás | 1260 × 2800 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Képarány | 20:9 |
| Pixelsűrűség | 450 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 89.8% |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Igen |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín 4320Hz PWM Dimming Kapacitív érintőkijelző Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Mediatek Dimensity 7300 Energy |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 4 nm |
| Max. órajel | 2.5 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR5 |
| Grafikus vezérlő | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Tárhely | 128GB, 256GB, 512GB |
| Tárhely típusa | UFS 3.1 |
| Változatok | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | OriginOS 6 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 50 MP, ƒ/1.8 ( Széles látószög ) PDAF |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videós extrák | Gyro-EIS |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 32 MP, ƒ/2.5 ( Széles látószög ) |
| Extrák | Panoráma |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion |
| Kapacitás | 10200 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 90 W |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Giroszkóp Optikai kijelző alatti ujjlenyomat-érzékelő Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Vivo Y600 Pro fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Vivo Y600 Pro?
A Vivo Y600 Pro ára jelenleg €250, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Vivo Y600 Pro?
A Vivo Y600 Pro hivatalos megjelenési dátuma: 2026. Április 27, Hétfő.
-
Kapható a Vivo Y600 Pro boltokban?
Igen, a Vivo Y600 Pro hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Vivo Y600 Pro tömege?
A Vivo Y600 Pro tömege körülbelül 221 gramm.
-
Mekkora a Vivo Y600 Pro kijelzője?
A Vivo Y600 Pro kijelzője 6.83 hüvelykes.
-
Támogatja a Vivo Y600 Pro az 5G hálózatokat?
Igen, a Vivo Y600 Pro támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2.
-
Hány kamera van a Vivo Y600 Pro-on?
A Vivo Y600 Pro hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.