Oppo Find N6
Oppo Find N6 specifikációk
Általános
| Gyártó | Oppo |
| Modell | Find N6 |
| Alternatív név | PLP110 (Nemzetközi) PLP120 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2026. Március 17, Kedd |
| Piacra kerülés | 2026. Március 20, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €1,250 |
Kialakítás
| Magasság | 159.9 mm (6.30 hüvelyk) |
| Szélesség | 145.6 mm (5.73 hüvelyk) |
| Vastagság | 4.2 mm (0.17 hüvelyk) |
| Tömeg | 225 g (7.94 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Üveg Keret: Alumíniumötvözet Elülső: NanoCrystal üveg (összehajtott) Előlap: Műanyag (Kibontva) Zsanér: titánötvözet (5-ös fokozat) |
| Színek | Fekete, Narancssárga, Titán |
| Védettség | Por- és vízálló (ellenáll a nagy nyomású vízsugárnak; 1 m mélységig merülhet 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP58, IP59 |
| Dizájn extrák | Öngyógyító memóriaüveg-technológia (belső kijelző), Stylus támogatás (mindkét kijelző), Érezhetetlen redő |
Kijelző
| Kijelző típusa | Összecsukható LTPO OLED, LTPO OLED |
| Kijelző mérete | 8.12 hüvelyk |
| Felbontás | 2248 × 2480 pixel |
| Képfrissítési ráta | 120 Hz |
| Pixelsűrűség | 412 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 90.9% |
| Csúcsfényerő | 2500 cd/m² |
| Kijelzővédelem | NanoCrystal üveg |
| Érintőkijelző | Igen |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín 2160Hz PWM Dimming Kapacitív érintőképernyő Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch kijelző Ultra HDR kép támogatás |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 3 nm |
| Max. órajel | 4.6 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Memóriatípus | LPDDR5X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB, 1TB |
| Tárhely típusa | UFS 4.1 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | ColorOS 16 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 200 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Széles látószög ), 0.5 μm 50 MP, ƒ/2.7, 70 mm ( Periszkópos teleobjektív ), 0.64 μm, x3 Optikai zoom, 1/2.75" Szenzorméret 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultraszéles ), 0.64 μm, 1/2.75" Szenzorméret |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | Színspektrum-érzékelő Hasselblad színkalibrálás Magas dinamikatartomány (HDR) Panoráma |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videós extrák | Dolby Vision, Gyro-EIS, HDR10+ |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Két kamerás | 20 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Széles látószög ), 0.64 μm, 1/3.42" Szenzorméret 20 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Széles látószög ), 0.64 μm, 1/3.42" Szenzorméret |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS, HDR |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion |
| Kapacitás | 6000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 80 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 50 W |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés Fordított vezeték nélküli töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi extrák | Dual-band vagy Tri-band: Piaconként vagy régiónként változik |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | Dolby Atmos-szal továbbfejlesztve, Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Kettős giroszkóp Közelségérzékelő Oldalsó ujjlenyomat-érzékelő |
| Különleges funkciók | 7000-es sorozatú, repülőgép-minőségű alumínium váz Programozható tápegység (PPS) Quick Charge Műholdas kapcsolódás (hívások/üzenetek/SOS) - csak 1TB modell esetén Univerzális Gyors Töltési Specifikáció (UFCS) USB Power Delivery |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Oppo Find N6 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Oppo Find N6?
A Oppo Find N6 ára jelenleg €1,250, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Oppo Find N6?
A Oppo Find N6 hivatalos megjelenési dátuma: 2026. Március 20, Péntek.
-
Kapható a Oppo Find N6 boltokban?
Igen, a Oppo Find N6 hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Oppo Find N6 tömege?
A Oppo Find N6 tömege körülbelül 225 gramm.
-
Mekkora a Oppo Find N6 kijelzője?
A Oppo Find N6 kijelzője 8.12 hüvelykes.
-
Támogatja a Oppo Find N6 az 5G hálózatokat?
Igen, a Oppo Find N6 támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Hány kamera van a Oppo Find N6-on?
A Oppo Find N6 hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Két kamerás szolgál szelfikhez.