Vivo X300 Ultra
Vivo X300 Ultra specifikációk
Általános
| Gyártó | Vivo |
| Modell | X300 Ultra |
| Alternatív név | V2547A (Nemzetközi) V2547DA (Nemzetközi) V2536A (Nemzetközi) V2562 (Nemzetközi) |
| Bejelentés | 2026. Március 30, Hétfő |
| Piacra kerülés | 2026. Április 03, Péntek |
| Állapot | Hamarosan |
| Árak | €880 |
Kialakítás
| Magasság | 163 mm (6.42 hüvelyk) |
| Szélesség | 76.8 mm (3.02 hüvelyk) |
| Vastagság | 8.2 mm (0.32 hüvelyk) |
| Tömeg | 232 g (8.18 oz) |
| Felhasznált anyagok | Hátlap: Üveg Keret: Alumínium Elöl: Üveg |
| Színek | Fekete, Zöld, Ezüst |
| Védettség | Teljesen porálló és vízálló (1,5 m mélységig 30 percig merülhető) |
| Hivatalos minősítés | IP69, IP68 |
Kijelző
| Kijelző típusa | LTPO AMOLED |
| Kijelző mérete | 6.82 hüvelyk |
| Felbontás | 1440 × 3168 pixel |
| Képfrissítési ráta | 144 Hz |
| Pixelsűrűség | 510 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 90.3% |
| Kijelzővédelem | Armor üveg, Mohs szint 4 |
| Érintőkijelző | Igen |
| Kijelző extrák | 1 milliárd szín 2160Hz PWM Dimming Kapacitív érintőképernyő Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch kijelző Ultra HDR kép támogatás |
Hardver
| Chipkészlet | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 3 nm |
| Max. órajel | 4.6 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Memóriatípus | LPDDR5X |
| Grafikus vezérlő | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Tárhely | 256GB, 512GB, 1TB |
| Tárhely típusa | UFS 4.1 |
| Változatok | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Nem |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
| Felhasználói felület | OriginOS 6 |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Három kamerás | 200 MP, ƒ/1.9, 35 mm ( Széles látószög ), 0.7 μm, 1/1.12" Szenzorméret gimbal OIS PDAF 200 MP, ƒ/2.7, 85 mm ( Periszkópos teleobjektív ), 0.56 μm, x3.7 Optikai zoom, 1/1.4" Szenzorméret Multi-Directional PDAF Optikai képstabilizálás (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 14 mm, 116° ( Ultraszéles ), 1.22 μm, 1/1.28" Szenzorméret Dual-Pixel PDAF Optikai képstabilizálás (OIS) |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Extrák | 3D LUT import Színspektrum-érzékelő Magas dinamikatartomány (HDR) Lézeres autofókusz Panoráma Zeiss optika Zeiss T* lencse bevonat |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videós extrák | 10-bit LOG, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, HDR10+ |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 50 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Széles látószög ), 0.64 μm, 1/2.76" Szenzorméret Autofókusz (AF) |
| Extrák | Magas dinamikatartomány (HDR) |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videós extrák | Gyro-EIS, HDR |
Akkumulátor
| Típus | Si/C Li-Ion (Nemzetközi) Si/C Li-Ion (Európa) |
| Kapacitás | 6600 mAh (Nemzetközi) 6400 mAh (Európa) |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 100 W |
| Vezeték nélküli töltés támogatása | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 40 W |
| Extrák | Fordított vezetékes töltés Fordított vezeték nélküli töltés |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE támogatás | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 5G, LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G sávok | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi extrák | Dual-band |
| Bluetooth támogatás | Igen, v5.4 |
| USB-portok | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC támogatás | Igen |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Nem |
| Hangformátumok | 24-bit/192 kHz Hi-Res hang, Sztereó hangszórók |
| FM-rádió | Nem |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Iránytű Giroszkóp Közelségérzékelő Ultrahangos ujjlenyomat-érzékelő a kijelző alatt |
| Különleges funkciók | Vészhelyzeti SOS műholdon keresztül (üzenetek és hívások) - csak a 16 GB + 1 TB modellen érhető el Opcionális kiegészítő zoomobjektívek:200 mm, 2,35x optikai zoom, OIS, Zeiss optika400 mm, 4,7x optikai zoom, OIS, Zeiss optika Programozható tápegység (PPS) Quick Charge Univerzális Gyors Töltési Specifikáció (UFCS) USB Power Delivery |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Vivo X300 Ultra fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Vivo X300 Ultra?
A Vivo X300 Ultra ára jelenleg €880, de idővel változhat.
-
Mikor várható a Vivo X300 Ultra megjelenése?
A Vivo X300 Ultra várható megjelenése: 2026. Április 03, Péntek.
-
Kapható a Vivo X300 Ultra boltokban?
Nem, a Vivo X300 Ultra még nem került piacra.
-
Mennyi a Vivo X300 Ultra tömege?
A Vivo X300 Ultra tömege körülbelül 232 gramm.
-
Mekkora a Vivo X300 Ultra kijelzője?
A Vivo X300 Ultra kijelzője 6.82 hüvelykes.
-
Támogatja a Vivo X300 Ultra az 5G hálózatokat?
Igen, a Vivo X300 Ultra támogatja az 5G-t a következő sávokon: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Hány kamera van a Vivo X300 Ultra-on?
A Vivo X300 Ultra hátlapján Három kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.