Ulefone Armor Mini 5
Ulefone Armor Mini 5 specifikációk
Általános
| Gyártó | Ulefone |
| Modell | Armor Mini 5 |
| Bejelentés | 2026. Május 01, Péntek |
| Piacra kerülés | 2026. Május 01, Péntek |
| Állapot | Kapható |
| Árak | €90 |
Kialakítás
| Magasság | 142 mm (5.59 hüvelyk) |
| Szélesség | 62 mm (2.44 hüvelyk) |
| Vastagság | 16.5 mm (0.65 hüvelyk) |
| Tömeg | 170 g (6.00 oz) |
| Színek | Fekete |
| Védettség | Ejtésállóság (2 m-ig) Por- és vízálló (ellenáll a nagy nyomású vízsugárnak; 2 m mélységig merülhet 30 percig) |
| Hivatalos minősítés | IP68, IP69K |
Kijelző
| Kijelző típusa | TFT LCD |
| Kijelző mérete | 2.8 hüvelyk |
| Felbontás | 240 × 320 pixel |
| Képarány | 4:3 |
| Pixelsűrűség | 143 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 27.6% |
| Kijelzővédelem | Megfelel a MIL-STD-810H szabványnak |
Hardver
| RAM | 1GB |
| Tárhely | 8GB |
| Változatok | 8GB 1GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDHC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 0.3 MP |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Videó | Igen |
Akkumulátor
| Kapacitás | 2500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 5 W |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Adatátviteli sebesség | LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Nem |
| Bluetooth támogatás | Igen, v2.1 |
| USB-portok | USB Type-C |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Nem |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Különleges funkciók | LED zseblámpa MP3/MP4 lejátszó |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Ulefone Armor Mini 5 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Ulefone Armor Mini 5?
A Ulefone Armor Mini 5 ára jelenleg €90, de idővel változhat.
-
Mikor jelent meg a Ulefone Armor Mini 5?
A Ulefone Armor Mini 5 hivatalos megjelenési dátuma: 2026. Május 01, Péntek.
-
Kapható a Ulefone Armor Mini 5 boltokban?
Igen, a Ulefone Armor Mini 5 hivatalosan forgalomban van.
-
Mennyi a Ulefone Armor Mini 5 tömege?
A Ulefone Armor Mini 5 tömege körülbelül 170 gramm.
-
Mekkora a Ulefone Armor Mini 5 kijelzője?
A Ulefone Armor Mini 5 kijelzője 2.8 hüvelykes.
-
Támogatja a Ulefone Armor Mini 5 az 5G hálózatokat?
Nem, a Ulefone Armor Mini 5 nem támogatja az 5G hálózatokat.
-
Hány kamera van a Ulefone Armor Mini 5-on?
A Ulefone Armor Mini 5 hátlapján Egy kamerás van, elől nincs kamera.