Ulefone Note 22
Ulefone Note 22 specifikációk
Általános
| Gyártó | Ulefone |
| Modell | Note 22 |
| Bejelentés | 2026. Május 01, Péntek |
| Piacra kerülés | 2026. Június 01, Hétfő |
| Állapot | Hamarosan |
| Árak | €60 |
Kialakítás
| Magasság | 135.6 mm (5.34 hüvelyk) |
| Szélesség | 70.2 mm (2.76 hüvelyk) |
| Vastagság | 11.1 mm (0.44 hüvelyk) |
| Tömeg | 161 g (5.68 oz) |
| Színek | Fekete, Kék, Narancssárga |
Kijelző
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Kijelző mérete | 5 hüvelyk |
| Felbontás | 480 × 854 pixel |
| Képarány | 16:9 |
| Pixelsűrűség | 196 ppi |
| Kijelző/előlap arány | ≈ 72.4% |
| Csúcsfényerő | 400 cd/m² |
| Érintőkijelző | Igen |
| Keret nélküli kijelző | Nem |
| Kijelző extrák | Kapacitív érintőkijelző Multitouch kijelző |
Hardver
| Chipkészlet | Unisoc T7100 |
| CPU-magok | 8 |
| Gyártástechnológia | 28 nm |
| Max. órajel | 1.6 GHz |
| Architektúra | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 1.6 GHz – Cortex-A55 4x 1.2 GHz – Cortex-A55 |
| Memóriatípus | LPDDR4X |
| Grafikus vezérlő | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 3GB |
| Tárhely | 32GB |
| Változatok | 32GB 3GB RAM |
| Bővíthető tárhely | Igen |
| Kártyafoglalat | microSDXC |
Szoftver
| Operációs rendszer | Android 16 (Baklava) |
Hátlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 2 MP |
| Beépített vaku | Igen |
| Vaku típusa | LED vaku |
| Videó | Igen |
| Videófelbontás | 720p @ 30 fps |
Előlapi kamera
| Kameratámogatás | Igen |
| Egy kamerás | 0.3 MP |
Akkumulátor
| Típus | Li-Poly |
| Kapacitás | 3000 mAh |
| Eltávolíthatóság | Eltávolítható |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 5 W |
Hálózat
| SIM-kártyák | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Adatátviteli sebesség | LTE, HSPA |
| 2G sávok | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G sávok | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G sávok | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Adatátvitel
| Wi-Fi támogatás | Igen ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11/b/g/n |
| Bluetooth támogatás | Igen, v4.2 |
| USB-portok | USB Type-C |
| USB csatlakozók | USB töltés, USB tömegtároló eszköz (UMS) |
| GPS támogatás | Igen |
| GPS extrák | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC támogatás | Nem |
Multimédia
| Hangszóró | Igen |
| Fejhallgató-csatlakozó | Igen |
| FM-rádió | Igen |
Extrák
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Közelségérzékelő |
Megjegyzés: Nem tudjuk garantálni, hogy az oldalon szereplő adatok 100%-ban pontosak.
Ulefone Note 22 fotók
Gyakran ismételt kérdések
-
Mennyibe kerül a Ulefone Note 22?
A Ulefone Note 22 ára jelenleg €60, de idővel változhat.
-
Mikor várható a Ulefone Note 22 megjelenése?
A Ulefone Note 22 várható megjelenése: 2026. Június 01, Hétfő.
-
Kapható a Ulefone Note 22 boltokban?
Nem, a Ulefone Note 22 még nem került piacra.
-
Mennyi a Ulefone Note 22 tömege?
A Ulefone Note 22 tömege körülbelül 161 gramm.
-
Mekkora a Ulefone Note 22 kijelzője?
A Ulefone Note 22 kijelzője 5 hüvelykes.
-
Hány kamera van a Ulefone Note 22-on?
A Ulefone Note 22 hátlapján Egy kamerás található, elöl pedig Egy kamerás szolgál szelfikhez.